Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mik a kedvenc anime openingjei...

Mik a kedvenc anime openingjeitek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 21. 15:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem mindig az aktuális anime op-je. Jelenleg Nana op-t üvöltetem, de múlt héten a Tokyo Revengers op-t nyomtam, és az előtt meg Bokura no - uninstall-t.

Sokat szeretek, ezért van egy 245 számos lejátszási listám, de persze ebben ed-k is meg egyéb ost-k is vannak :3

2021. szept. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Tokyo Ghoul - Unravel
2021. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Umineko no naku koro ni
2021. szept. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Based Unravel
2021. szept. 25. 17:27
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
2022. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Az Another nekem is egyik kedvencem. Az opening is, meg maga az anime is.

Az opening egyébként mind vizuálisan, mind zeneileg tökéletes lett. A zenéjében (Ali Project: Kyoumu Densen) kifejezetten tetszenek a gyakori hangnemváltások, és a pont megfelelő mértékben alkalmazott disszonancia.

Másik nagy kedvenc a Clockwork Planet. Itt először láttam az openinget Youtube-on, és annak hatására kezdtem bele az animébe. Nem bántam meg. A zenéjéről annyit, hogy a Fripside neve garancia a minőségre. ;-)

Aztán: Toaru Kagaku no Railgun (az S és T is), persze, hogy Fripside.

Inuyasha op 1 (Change the World)

Naruto op 1

Jigoku Shoujo Mitsuganae

Jigoku Shoujo: Yoi no Togi

Owari no Seraph

Nisemonogatari op 3 (bár magát az animét 10 pecig bírtam... :D)

Vampire Knight op 1

Vampire Knight Guilty

Soul Eater Not!

Neon Genesis Evangelion (az animét itt is csak kb. 10 percig bírtam...)

Elfen Lied (itt meg még addig sem. De az op jó.)

Rozen Maiden op 1

Nem tudom, hogy technikailag mennyire anime, de: The mysterious cities of gold, 2. évad

Illetve nem opening, hanem ending: Shakugan no Shana (nem tudom, sorban hányadik, de: az I'll Belive, és Sociometry), valamint talán a legnagyobb kedvenc: Steins; Gate 0 ed1 (Last Game). Egyszerűen tökéletesen el lett taálva benne minden. Kicsit olyan keserű és nyomasztó, mint az animében is sok rész, de pont ettől annyira jó.

2022. máj. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!