Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondtok olyan isekai animeket...

Mondtok olyan isekai animeket ahol a főhős nagyon zárkózott volt?

Figyelt kérdés
2021. szept. 27. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár még csak egy évadja van, de a manga alapján emberi formát felvéve is nagyon keveset beszél, mivel évekig pókként élt, és egyedül a tudatalattijával beszélhetett.


Kumo Desu Ga, Nani Ka?

2021. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou
2021. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2: Erre én is gondoltam, de ez nem annak köszönhető, hogy ilyen a természete, sokkal inkább annak, hogy hogy ki* vele, de az utolsó részekben (ha nem csak az emlékezetem) eléggé barátkozós hangulatban volt.


Hasonló dolgok miatt nem írtam a "Tate no Yuusha no Nariagari animét sem", mert ott is a kényszerűség miatt vált gyanakvóvá, ha másként bántak volna vele, lehet, hogy egészen másként viselkedne.



Kono Yuusha ga Ore Tueee Kuse ni Shinchou Sugiru talán zárkózottnak látszik, de ez is csak azért teszi, mert nem akarja ismét elkövetni azt a hibát, amit a múltban, ahol egy eléggé nyitott faszi volt. És még itt (ebben az évadban) sem kerüli az emberek társaságát, és nem esik nehezére a beszéd.

2021. szept. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Juuni Kokuki (sajnos méltánytalanul elhanyagolt, ugyanakkor zseniális, nem túl friss isekai érdekes, nem elcsépelt történettel)
2021. szept. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!