Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Death Note anime kezdésnek jó?

Death Note anime kezdésnek jó?

Figyelt kérdés

Nem szoktam animézni de meguntam a sima filmeket, érdemes elkezdeni?

Horrort nem szeretem egyáltalán, semmilyen formában.


2021. szept. 28. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem épp ez volt az egyik első, amit láttam és tetszett.
2021. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább detektív sztori, mint horror. Nekem is az első animék között volt.
2021. szept. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jó az
2021. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

érdemes-e? ":DDD

ez hiába hogy rajzfilm de egy rendkívüli mű! kb csak azért képregény/rajzfilm mert japánban ezek dominálnak a könyvek helyett!!!

de ha nyugaton készült volna akkor a trónok harca harry potter gyűrűk urával lenne emlegetve! nem vicc!

amúgy japán szinkronnal nézd sokkal igényesebb jobban át adja mint a magyar! hidd el!!!

amúgy az inger küszöböt nagyon fel tudja tolni

utána a berserk-et nézd meg megint csak kiemelkedő mű ez egy sötét fantasy

ami még tényleg nagyon kemény az a vinland saga ez egy vikinges de megint csak olyan színvonalas hogy csak NA!


még a re zero hajimeru isekai seikatsu-t érdemes meg nézni így kezdésnek megint csak nagyon jó de ez már jobban mutatja a japán animés világot! ne tévesszen meg a "cuki" rajz igazából elég szép rajz ez egy erős anime stílusú raj igényes a story megint csak nagyon jó összetett ja és qurva sötét az anime!!! de ahogy mondtam különbözik az első háromtól mert ebben már több az animés dolog de ettől függetlenül nagyon jó és erős/igényes

2021. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

+ amiket érdemes és animés világot jobban megmutatja

full metal alchemist brotherhood megint csak japán szinkron a sima full metal egy olyan dolog hogy csak az első pár részt követi az eredeti képregényből mivel nem volt még elég anyag mindkettő jó de a brotherhood-al kell kezdeni! ez is egy komolyabb anime alkimistákról szól akik képesek a világ fizikai szabálya szerint bontani és olvasztani mint szuper képesség


kiseiju vagy parasyte the maximum : arról szól hogy rejtélyes pollenek hullnak az égből emberekbe költöznek feljutnak az agyukig és átveszik az irányítást felettük ezek a dolgok/paraziták szépen képesek a testet átalakítani sokkal erősebb gyorsabb + mutációkkal a lényeg a főszereplő időben megakadályozza ezt a saját testével a parazíta nem jut fel az agyáig azonban mint külön tudat megszületik és a testében él vele együtt!


shokugeki no soma na ez egy főzős anime ":DDD de qurva jó eléggé epikus tud lenni ja és az ételek olyan mintha fantázia lenne de mind valós! a szerző előtte egy séffel (társával) lefőzette azokat az ételeket! szóval mindegyik valós + szépen végig járja a világ konyháját sajnos gulyás nem volt benne :P a lényeg a főszereplő egy elit szakács iskolába kerül ahol farkas törvények vannak nagyon de nagyon hangulatos! amikor először láttam a bemutatóját néztem hogy mi a franc akar ez lenni de már az első rész qurvára megfogott!


guilty crown egyfajta scifi de nem túl távoli! anno elég nagy traumát okozott ":D nem csak nekem... konkrétan petició lett belőle hogy legyen alternatív befejezés :DDD

elég érdekes ilyen akció kissé scifis románc dráma anime sok titokkal meg elvileg lett volna folytatás is... lett belőle ova (1 részes kiegészítők) de valahogy félbe maradt...


dr stone egy kőkemény tudomány anime ami a gyakorlati tudományt csinálja! nagyon hangulatos a tudomány tényleg nagyon szép és helyes! arról szól hogy egyszer csak midnenki kővé válik eltelik több ezer év mire pár ember kiszabadul és ehy kőkorszakban élnek ahol két oldal formálódik meg

ha nem találod akkor így írd be dr st0ne


mindegyiket meg találod indavideó-n

2021. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az volt az első, szerintem jó választás. Parasyte tőlem is kap egy szavazást. Bár még csak nem is volt az az első 10 animém közt, szerintem az egy nagyon jó kezdő anime, általában ezt a kettőt szoktam ajánlani kezdőknek :>
2021. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja meg ha angol feliratot akarsz, akkor én 9anime.to -t ajánlom :>
2021. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 asdasdasdsdafsdgtdsf válasza:
kár hogy kiemelted hogy horror nem érdekel pedig tudok olyanokat maitől 3 napig nem alszól és ha eszedbe jút már attól elkezdesz félni
2022. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!