Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért lett ilyen befejezetlen...

Miért lett ilyen befejezetlen semmilyen vége a Kamisama Hajimashitának???

Figyelt kérdés
Most néztem végig, és teljes mértékben fel vagyok háborodva, semmi csók nem volt, és legalább összejöhettek volna igazán ennyi dráma után. Tomoe is szerelmes lett Nanamiba akkor miért cvancogták el? 😭Pedig amúgy imádtam. UGYE LESZ HARMADIK ÉVAD???

2021. okt. 3. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az OVA-kat is...
2021. okt. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

azért mert csak egy haramd rangú anime... rengeteg ilyen van konkrétan ugyan ott ér véget ahol kezdődött!


nézd meg inkább a yahari ore no seishun-t igaz abban is befejezetlenül hagyták de csak az anime mert másokra mentek a kiadások de most 1 éve jött ki a folytatás és teljes mértékben lezárták nagyon is jól!

most nézem 2013-ban kezdődött el 2 évaddal ami 2015-ben jött ki és az utolsó évada 2020-ban :"D

2021. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A kamisama hajimemashita-nak vannak ovái is, amiket meg kell nézned ahhoz, hogy kerek lezárást kapj.
2021. okt. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!