Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Másnak is szebbek, vonzóbbak...

Másnak is szebbek, vonzóbbak az animékben lévő lányok, mint a való életbeliek? Számodra miért vonzóbbak?

Figyelt kérdés

2021. okt. 16. 23:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%
Azok pont a természetesebb animéket másolják, de így sem olyan vonzóak, mint normális arányokkal. Sok animében még annál is nagyobb szemek, kisebb ott szerepel, mint a második képen. Szóval a valóságban nem néznek ki jól ezek az arányok, természetellenesek.
2021. okt. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
24%

#11

Ha igaz, hogy a te képeiden is akkora a szemük, mint az enyémeimen, akkor de, vonzóak, mivel azokon a képeken, amiket én linkeltem van, aki jól néz ki.


A természetellenesség szerintem a kérdés szempontjából mindegy. A mostani szexi robot lányok se természetesek (nem tudom mi a szakszó rájuk), mégis sokaknak bejön.

2021. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Sok féle anime rajz stilus van. Vannak olyanok is ahól nincs annyira eltulozva a szem mérete, pl, Nana, Death Note. Animébe aranyosra, szépre rajzolják a karaktereket, föleg a nöi karaktereket. Vannak a valóságban is olyan szép lányok hogy igencsak vonzóak lennének ha látnánk őket. Nézzetek meg egy két ázsiai lányt. Rendkivűl szépek tudnak lenni. Anime esetén meg természetes hogy szépre fogom a karaktert tervezni.
2021. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!