Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Blue Period van olyan Műfaj,té...

Blue Period van olyan Műfaj,téma az animeaddictson,lmbtq+ szereplő nem bl/gl műben pontosan mit jelent ez?

Figyelt kérdés

itt link

[link]



2021. okt. 17. 21:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#9

Amikor a szövegértés sem megy...


Nem animére értettem kizárólag. Számtalan mű szól kisebbségekről, elnyomottakról, erre hoztam példának a feketéket, vagy a nőket.

Ha ezeket tudod élvezni, és normális esetben tudod, akkor ez igaz a nem heteró kapcsolatokkal.


"Ha az anime a meleg kapcsolatokról fog szólni akkor te heeorkent és leszbikusként qurvára nem fogod élvezni!"

Amúgy aki ilyet mond, azt hívják ostobának.

Ha egy történet egy süket lányról szól (Koe no Katachi), akkor csak akkor fogod élvezni ,ha te is az vagy? Láthatóan elég sok süket lány van, aki animét néz, mert elég magas pontszáma van ás elég sokan látták.


A normális ember képes olyanra, hogy empátia (itt tényleg arról van szó, hogy normális, az elmebeteg egy részének nincs ilyenje). Az empátia arra jó, hogy más helyzetébe bele tudod magad élni, meg tudod őt érteni.

Vagyis de, ha egy egészséges ember vagy, akkor tudod élvezni, ha jó animéről, vagy általánosságban, jó műről van szó.

2021. okt. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Van benne egy biszexuális karakter de ettől függetlenül az anime nem arról szól
2021. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#9


"Ha az anime a meleg kapcsolatokról fog szólni akkor te heeorkent és leszbikusként qurvára nem fogod élvezni!"



Én szeretem nézni pedig hetero vagyok.És nem én vagyok az egyedüli.

2021. okt. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!