Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések! Van kedvenc jelenete...

Animések! Van kedvenc jelenetetek, ami akkor is gyönyörű/mutatós/menő, ha maga az anime egy tévedés volt, hogy elkezdtétek, vagy legalábbis nem nagy szám?

Figyelt kérdés

Legutóbb a Fena: Pirate princess/Kaizaku oujou c. animét néztem, és maga az anime egyáltalán nem volt olyan nagy szám, Fena táncának jelenete viszont valami eszméletlen jó, mentettem is a kedvencek közé.


https://www.youtube.com/watch?v=ltSgX6YuBLo


Arra vagyok kíváncsi, nektek van-e ilyen kedvencetek, és ha igen, melyik animéből, melyik rész, és miért (ha nem fáradtság, esetleg youtube részletet is küldhetnétek).


2021. nov. 2. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Nanatsu no Taizai- ban az elején lándzsás jelenet. Eldobja nem tudom hàny kilométerre becélozva az ellenfélre a lándzsát az úgy elég menő volt. Sajnos az animét elrontották.
2021. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is több Nanatsu No Taizai jelenettel vagyok így, pl a második évadot már végig se néztem, csak Escanor harcaira voltam kíváncsi belőle.


A Tokyo Ghoul is hasonló, van pár jó jelenete de egy "edgefest" az egész és minél tovább ment annál nyílvanvalóbb volt.


Sword Art Online: Alicization War of the Underworld part 2 (szép név!): Bercoulli és Vecta császár harca egyszerre volt a legjobb harc az egész SAO-ban és maga az évad a legrosszabb még SAO mércével is.


Kabaneri of the Iron Fortress: első rész után úgy nézett ki hogy ez lesz az új Attack on Titan. Nem volt az.

2021. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Darling in the franxxban amikor zero two összetöri a tükröt. Sajnos az anime vége egyáltalán nem tetszett

Owari no seraphban mikor yu és a szőke srác újra találkoztak. Rohadt menő volt mikor átszúrta a kardjával :D Itt nem az animével van gondom, simán csak másra számítottam

Angels of death 1. részben mikor Rachel menekül Zack elől. Itt a főszereplőt is utáltam miután fura lett a személyisége és a történet vallási része se jött be :(

Diabolik loversben mikor a vámpír a csaj után ugrott a medencébe és megcsókolta..hát huh. Kár hogy az animében az egyetlen említésre méltó dolog az az hogy szexik a vámpírok. A főszereplő pedig fájdalmas. Nagyon.


Hirtelen ezek jutottak eszembe

2021. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!