Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » The knight's of avatar című...

The knight's of avatar című animében van egy olyan rész ahol Ye Qiu a rising dragon soars the sky nevű képességet használta egy stadionban miközben elvert egy profit, sehol nem találom melyik rész volt az?

Figyelt kérdés

Régebben úgy emlékszem már láttam már csak újra akartam nézni. Kicsit keresgéltem de sehol nem találom azt a részt ahol a rising dragon soars the sky használja Ye Qiu, csak youtube-on kivágott montage jeleneteket, itt az egyik ha valaki nem tudná miről beszélek: https://www.youtube.com/watch?v=RaOr1F9m61g

Melyik évad hányadik epizódja ez, vagy ha film akkor mi a neve? Hol tudom megnézni?



#anime #Rising Dragon Soars the Sky #The King’s Avatar #Ye Qiu #Ye Xiu #Lord Grim
2021. nov. 6. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Az élőszereplős sorozatban a 13. rész végén van.

Az animében nem emlékszem hol van :)

De annak is The Kings avatar a címe

2021. nov. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!