Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Hunter x hunter animét...

A Hunter x hunter animét érdemes megnézni? Sokallom a 148 részt.

Figyelt kérdés

2021. nov. 8. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Mindenképp! Én is ugyanúgy sokalltam és nagyon szkeptikusan álltam neki, de kevesebb egy hónapon belül befejeztem (igaz nyár volt).

Még mindig kedvenc animém és ha lenne időm újranézném. Kezdj neki, nézz meg pár részt és nézd meg neked tetszik-e.

2021. nov. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még kevés is lesz az a 148 rész olyan jó
2021. nov. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
91%

A végén biztos hogy keveselni fogod a 148 részt.

Nehezen indul be, az első néhány rész nekem szenvedős volt de utána olyan anime élményt kapsz hogy atyaég. AMV-ket semmiféleképpen ne nézz, sajnos én néztem a végig nézése elött...


Szuper anime, top 3 ban benne van nekem.

2021. nov. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Én még nem láttam, nagyon tervben van... DE! Ha jól olvastam, a sztori nincs befejezve, pont akkor ér véget, amikor nagyon beindulnának a dolgok, és 2014 óta se híre se hamva a folytatásnak - ha jól emlékszem, a mangaka betegeskedik (vagy csak lusta) és 2006 óta állandóan hol kijön pár fejezet, hol eltűnik a szerző 1-2 évre. De ettől függetlenül karácsony környékén én neki fogok kezdeni, és fogom darálni kb. egy szuszra.


De ha már hosszú anime, akkor ajánlom pl. a Yuu Yuu Hakushót, nekem az volt nagy kedvenc, plusz ez éppenséggel a Hunter X Hunter szerzőjének a másik népszerű alkotása.

Aztán ott a Berserk, de abból az 1997-es anime után a mangát ajánlanám, ami baromi hosszú, és a mangaka épp mostanában halt meg szegény, befejezetlenül hagyva a mesterművet. De ha érdekel egy 25 epizódos erőszakos-véres-démonos-fantasy-horror a Hunter X Hunter helyett, akkor próbáld a '97-es Berserket :D

2021. nov. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sok a 148 rész? lol...
2021. nov. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link] 9-es rating

imdb szintén 9 ,van még kérdés...?

2021. nov. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csalódni fogsz, félbe lett vágva a történet, mert kukázták a projektet
2023. máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!