Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Rinne sharingant hogy lehet...

Monorivagyok kérdése:

Rinne sharingant hogy lehet megszerezni?

Figyelt kérdés

Kicsit össze vagyok zavarodva


Ahogy kaguya meg ette a shinjut utána egyből fel ébredt benne a rinne sharingan vagyis arra következtetek hogy csak az istenfa erejével lehet még szerezni


Viszont naruto wikin olvastam hogy ha rendelkezel a rinnegan erejével és közel kerülsz a holdhoz és vissza vered annak fényét akkor fel ebresztheted a rinne sharingant (nemtudom pontosan hogy volt)


Ez azért lehetséges mert kaguya a holdban van el zárva?


Valamint sasuke rinneganja sokan azt mondják rinne sharingan mások rinnegannak mondják

Én úgy gondolom hogy rinnegan és a rinne sharingan között van szvl ilyen fél kész rinne sharingan de ez is miért lehet a tovább fejlődés? Lehetséges hogy hagoromo által hozzá fért a shinju erőhőz? (ugye hagoromo a shinju erőt örökölte)


És momoshiki ő elvelig már evett egy shinjut

Akkor hogy nem lett rinne sharinganja?

(lehet hogy földnek nagyobb az élet ereje mint a többi bolygóe?)

Valamint a sárga/arany színű rinnegan? Ez most rinnegan egy erősebb változata?



2021. nov. 8. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

A wiki-ben ilyen nincs szoval ezt félre olvastad! Amit le írtál az a mugen/végtelen tsukuyomi!

Maga a rinnegan sharingan és rinne-sharingan szem a chakra gyümölcstől származik! A chakra gyumolcs pedig a föld és élőlények erejéből!

1. Igen a chakra gyumolcs által (a shinju az istenfa a termése a gyumolcs azt eszik meg)


2. A wikin valószínűleg a mugen tsukuyomit olvastad!


3. Igy igaz sasukének egy fél rinne-sharinganja van!

Minden jel arra mutat hogy az nem hagyományos rinnegan a miértje a következők lehetnek;

A. Sasuke EMS-je sokkal magyobb erővel rendelkezett mint madara EMS-je ugye kapásból itachi mangekyouja a legerosebb aki nem örökölte indra chakráját! (De még az örököltek közt is az övé kiemelkedik!)

B. Mivel nagyobb erővel rendelkezik ezért képes a tovabbfejlodesre viszont nem volt annyi ereje hogy ki fejlődjön rendesen mivel nem rendelkezik annyi chakrával

C. Azért sem a homlokán van mint 3. Szem mivel sasuke halandó nem pedig isten

D. Nem hagoromo által hanem kabuto által! Ugye kabuto gyógyította meg senjutsu chakrával és pótolta a szívét! Csak nem volt annyi chakrája sasukenak hogy átalakuljon rendesen!


4. Amiket momoshiki evett azok több mint valószínű hogy semmik sem voltak a földi chakra gyümölcshőz kepest! Ugye a föld az ahol élet van és elképzelhető hogy a többi bolygón nem volt élet vagy pedig fele annyi sem mint amennyi a földön volt! Ugye állatok és emberek!


5. A sárga rinnegan valamint byakugan na erről semmit sem tudni! Nem is ertem miért vagy mi értelme van neki?! Egyrészt a szinek sem illenek egyikhez sem!


Amit tudunk!

Hagoromo és madara is felébresztette a rinnegant nekik ugyan olyan! És úgy hogy hagroomo rendelkezik rikudou senjutsuval!

Sasuke rinneganja tomoés! De ő és madara is indra reinkarnációi! Szoval a különbség a szemek erejében van ami egyrészt itachinak is köszönhető!

Kaguya a chakra gyümölcsből nyerte közvetlenül azaz ez a homlokán lévő 9 tomoés vörös rinnegan a legtisztább legerosebb!

Momoshikinek vörös illetve arany szinű! (Urashikit most hagyjuk mert filler)


Na most a sima vörös rinnegan is valami féle félbe hagyott evolúció!

Az arányról fingom sincs + a byakuganja is olyan színű lett ami meg kaguyának és hamuranak sem volt! (Ez lehet csak egy teszt volt amit kesobb korrigálnak mivel a sima narutoban itachi úgy használta a mangekyou sharingant hogy az sima sharingan volt mert kishi nem tudta még hogy hogyan nézzen ki!) ebben lehet bízni hogy ezt majd korrigaljak azaz kiírják 😅

2021. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 everlight ***** válasza:
Kaguyának nem rinne sharinganja van! Hagoromo mondta,hogy"Anyámnak Byakugánja és sharinganja is volt" Madara kiharapott egy darabot Hashirama vállából és megette,így lett rinneganja,mert Hashirama Ashura reinkarnációja,keveredett Indra és Ashura chakrája,Hagoromonak volt rinneganja. De a chakra gyümölcsös részt jól elbaszták.Most a Borutoban azt mondják,hogy egy Otsutsukit kell megetetni a Juubival hogy Isten fa legyen belőle,Madara nem etette meg Otsutsukival mégis lett Isten fa
2021. nov. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2 megint félre értesz jo par dolgot ahogy mindig is :) 😂😅

Kaguyanak rinne-sharinganja van ez tény ebben nincs vita!

[link]

És amit magyarazol madararol az nagyon le egyszerűsített dolog!

Madara konkrétan felköhögte azt a darabot majd bele illesztette a sejtjeibe hogy szaporodjanak és így lett rinneganja!

Az eredeti juubi az már átváltozott azaz az már végbe ment meg lett etetve (feltételezhetőleg) kaguyával majd karmával ujra éledt)

2021. nov. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De egyetértek felesleges lépés volt legalábbis nem törvényszerűnek kellett volna lennie..:

Lehetne egy alternativum hogy ezzel is több chakrát nyeljenek el illetve az adott otsutsuki képességeit is mert nem mindenki képes arra amit momoshiki csinalt kinshikivel!

2021. nov. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a 4esnek igaza van. Igazából az csak egy + hogy megetetik egy ootsutsukival mert alapból sok chakrat összeszed de azzal hogy megeszik egy ootsutsukit akinek sok chakraja életereje és képessége van még sokkal sokkal erősebb lesz. Madara gondolom nem tudott erről,hogy lehet így is. Ahogy momoshiki se tudott arról szerintem,hogy a 10farkut és a többi bijut pecséttel egy emberbe lehet zárni. A filler arcba is megjegyezte momoshiki, hogy "milyen furcsa dolgokat csinálnak ezek az emberek" meg hogy "ezek mások mint a többi stb"

Nagyon sok a rejtély mivel az íroknak most ez a styleuk, hogy semmiről semmit nem mondanak :D Kaguya a legerősebb az egész narutoban mert ő evett chakra gyümölcsöt is és tökéletesen kompatibilis a 10farkuval is. Ez az isshiki dolog egy nagy boost volt mert mar nemtudtak mit kitalálni hidd el nekem! :D momoshiki kaguya isshiki főágú ootsutsuki. KInshiki valszeg valami "csicskása" momoshikinek, urashiki pedig valami segéd vagy valami más nem tudom már pontosan hogy olvastam.. Amolyan elöljáró... Bocsi ha sok hülyeséget irtam de szerintem igy van :D

2021. nov. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Urashiki filler karakter de igen

Kinshiki alá van rendelve momoshikinek valamint olyan info is ban hogy a mostoha apja momoshikinek! (Azaz felügyelője nevelője)

De itt több fő ág is van mert pl kaguya magasabb rendu mint momoshiki de kaguya még is alá volt rendelve isshikinek

2021. nov. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
momoshiki nem egyenlő kaguyával? ugyan is a sziklán egymás meleltt voltak
2021. nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

igen lehet de szerintem még is van egy kis rang különbség mert kaguya középen volt valamint egy síkban is

de lehet neked van igazad ebben!

de most nézem a falat ott van a jobb oldali páros ami viszont kaguyánál és momosikinél valamiel magasabban van a felső otsutsuki!

2021. nov. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat igen arra senkise tudja h mi az… tippelés el vannak hogy urashiki de hogy a másik…. Biztos egy jó storylesz ugyan is ok nélkül nem mutattak volna
2021. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

de ha urashiki akkor miért van össze törve?

kinshiki teljes mértékben meghalt de nincs össze törve

kaguya el van zárva

momoshiki halott de a karmája aktív

de a fix pont kinshiki aki halott karmája sincs mert momoshiki felemésztette őt

szerintem inkább ez egy kitagadás mintsem halál állapot

amire sokan tippelnek az egyik jashin a jashin kultuszból és ugyan úgy természet feletti erőt adnak a papoknak

a másik szerintem egy pozitív karakter lesz végre

2021. nov. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!