Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fate szériához hasonló animét...

HusiKirito kérdése:

Fate szériához hasonló animét tudtok?

Figyelt kérdés
Maga az anime nagyon tetszett (Stay/Night) Többit még csak most kezdem el. egyedül azzal nem vagyok kibékülve hogy persze a főhősök ebben sem maradhattak együtt ahogy sok sok ilyen animében és ezt nem szeretem egyedül. Szóval hasonló animéket keresek de olyant ahol a főhős és főhősnő vagy valamelyik szereplő és a főhős egymásba szeretnek és együtt is lesznek.

2021. nov. 13. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Sousei no Onmyouji. Feleannyira sem komoly, vagy kidolgozott mint a Fate, de én a két főhőse miatt nem tudom nem imádni.
2021. nov. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sousei no Onmyouji +1.
2021. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek. Ma neki is állok. :) Az nem baj ha kevésbé komoly. Szeretem az esetlegesen humoros animéket is. Sőt szinte mindenfélét szeretek de fantasy animékből nem emlékszek hogy láttam volna olyant ahol végül együtt lesznek akik szeretik egymást és nem épp kedvemre való hogy pont az egyik kedvenc műfajomban vannak ilyen befejezések. :/
2021. nov. 13. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!