Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Darling in the FranXX-ban...

Nope2 kérdése:

A Darling in the FranXX-ban mièrt reinkárnálódtak ZeroTwo, ès Hiro?

Figyelt kérdés
Nem láttam semmi èrtelmèt sem, ha mègis lenne folytatás akkor mi lenne benne? Talán felnőnek a mostani Hiro-èk ès újra összejönnek? Ez hülyesèg lenne a stúdió számáról. SZERINTEM!!

2021. nov. 14. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:
55%

Hogy legyen egy kis happy end hogy azert na!

Amugy tok jo meg minden de hatalmas hibák vannak a sorozatban! A vége valami azt sem tudom hogy mi és hagyjuk már hogy egy ilyen futurisztikus jövőben nincs szexualis védekezés! Na meg elso alkalommal a csaj teherbe esik? Ugyan már…

Folytatás ahogy mondod hülyeség lenne le lett zárva itt igazából elrontották! A világról nem tudunk meg semmit sem az anyag is kevés volt mivel ezt lehetett volna egy 50 részig is huzni akár mert több dologra is fókuszált! A mecha része csak másodlagos volt az elsődleges pedig a serdülő kor

2021. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!