Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Demon Slayer 2. évadjában...

A Demon Slayer 2. évadjában miért ugyan az történik, mint a filmben?

Figyelt kérdés
Az előbb néztem meg a Demon Slayer: Mugen Train (Kimetsu no Yaiba: Kyōdai no Kizuna) filmet, amit még 2020-ban adtak ki és most álltam neki a 2. évadnak, ami jelenleg is fut.. Viszont egy az egyen ugyan az van a 2. évadban, mint a filmben. Nem igazán értem.

2021. nov. 17. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a 2. évad, folytatás ugyan, de csak mozifilm. A 2. évad majd decemberben indul! 1. rész azért kicsit bővített és tartalmaz új jeleneteket. Talán az utolsó is fog, de azt még nem tudom biztosra. Csak tipp.
2021. nov. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9%
Elég nehéz megérteni mert heti szinten ugyan ez a kérdés van! Jelenteni fogom!
2021. nov. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#1

Ez a 2. évad.

A MAL szedte két részre, de nem évad szerint, hanem arc szerint. Ettől még ez része a 2. évadnak. A 2. évad a Mugen Ressha-hen-ből és a Yuukaku-hen-ből áll.


A cél az volt, hogy a TV-ben is lemenjen, hogy aki adott esetben nem tudta megnézni a filmet, az ne maradjon le semmiről.

2021. nov. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!