Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogy szoktatok animés/ vagy...

Hogy szoktatok animés/ vagy kpop-os barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Tehát amúgy én nem vagyok teljesen analfabéta vannak barátaim, csak nehezen barátkozom. Magamtól.


És így animés vagy kpop-os barátom nincs igazán, és nagyon szeretnék végre valakivel ezekről vagy másról jól elbeszélgetni.


Gondolom sokan mondoconon szocializálódnak, csak hát igen én nem tudok barátkozni... szóval van más út vagy, örökre egyedül fogok animéket nézni..🥲🥺



2021. nov. 26. 02:22
1 2
 1/17 anonim válasza:
75%
Facebook csoportokban?
2021. nov. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%
Ha egy lány úgy néz ki, mint egy anime karakter, akkor jó esélye lenne nálam.
2021. nov. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Engem is érdekelne, de én idősebb vagyok, és fiú. A koreai dolgok érdekelnek. (K-Pop, K-Drama)
2021. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%

Az a baj hogy csak mert szereted az anime-t meg a kpop-ot az nem jelenti hogy emiatt fogsz is tudni barátokat szerezni ezekből a klikkekből!

Valamint max neten fogsz beszélni velük többnyire vitatkozni mivel a kpop az egyik legtoxikusabb dolog és egy kis “én azt a bandát nem szeretem” “ez a szám nem jön be” dolog is vitákba torkollik szóval ja remekül reprezentálja hogy csak addig van “baráti” hangulat amíg 100%-os egyetértés van…

Az animés csoport valamivel lazább de itt is max neten anonim-ként fogsz tudni beszélgetni!

Ettől függetlenül itt is vannak összetűzések főleg azok között akik most jöttek be ebbe a világba és akik már veteránok! (A vita abból van főleg hogy egy sablonos gagyi animet a kezdők agyon dicsérnek miközben az adott anime már a 20. Copyright feldolgozás)

2021. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha gondolod, beszélgethetünk. Nekem is jól esne már, ha valakivel tudnék beszélni a kedvenc animéimről.
2021. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18%
Na látod kérdező nézd csak meg akinek nem egyező a véleménye annak mennyire lehúzzák a válaszát! 🤣
2021. nov. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%

#6

Akkor erre ment ki az, hogy az utolsó bekezdésbe ekkora ökörséget írtál. :D

Azért az a 20. copyright feldolgozás dolog eléggé butaság volt. Bár ha te azért animézel, hogy korszakújító dolgokat nézz és minden másra negatív kritikát alkoss akkor egészségedre. :) Vannak akik csak szórakozásból/elfoglaltságnak néznek animéket.

2021. nov. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
6, ne haragudj, de miért ne lehetne élvezni egy tucatkopi animét? Ha neked ilyen nehéz kedvedre valót találni csak sajnálni tudlak. Nem szórakozhatsz valami jól a mostani animék közül egyiken se ezek szerint. Én több száz animét láttam már, de ha egy tucatsablon anime is eléri, hogy nevessek vagy megkönnyezzen, akkor azzal én jól szórakoztam és nem érdekel, hogy lerágott csont már. Egyébként is véges a téma, lehetőség, elkerülhetetlen, hogy ismétlődő, ismerős jelenetek, témák legyenek több ezer anime után már szinte lehetetlen egyedit, újat alkotni. Filmekből is rengeteg a hasonló mégis emberek milliárdjai nézik, ülnek be mozikba. Ha úgy gondolkodna mindenki, mint te értelmetlen lenne bármit is nézni. Max bàmuld a falat, sovány vígasz.
2021. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Látod kérdező jönnek is a viták! 🤔😏

Ahogy mondtam amint más véleményed van bármiről-akármiről akkor már viták mennek!

2021. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

#9

Az nem vélemény, hogy direkt ferdítesz dolgokat (amikhez ha hozzászól valaki te már vitának bélyegzed). :D

Meg úgy alapból az egész gyakori ilyen, hogy bármikor neki esnek egymásnak az emberek. Mert névtelenül irkálva bármit meg mernek egyesek tenni, a valóságban meg csak rád se merne erőszakos tekintettel pillantani. :)

2021. nov. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!