Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A JoJo part 6 (Stone ocean)...

A JoJo part 6 (Stone ocean) Magyarországon is december elsején jelenik meg netflixen?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor azt lehet tudni, hogy azon belül pontosan mikor? Mondjuk szerda éjfél?

2021. nov. 28. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkabb a netflix magyar oldalán nézd meg!
2021. nov. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
De valószínűbb hogy magyar felirattal a hobbi fordítók fognak illegálisan indan
2021. nov. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Amigy animetol függetlenül ne várd el hogy egy időben lesz fent az adott ország dolga valamint a magyar vagy bármilyen réteg felirat! Általában 1-2 napot csúszni szoktak az ilyenek! Egyrészt sokszor a magyarországi cégek is csak az adott napon kapják meg azaz premier napon! Ezt anno a magyar HBO mondta a tronok harca kapcsán!
2021. nov. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
És akkor az a tronok harca volt csak a világ legnehezebb és legsikeresebb sorozata!
2021. nov. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Netflix oldalán nem találtam semmit, csak regisztrálni vagy belépni tudok, és mindenhol azt olvastam, hogy Japánon kívül december elsején jelenik meg globálisan netflixen. És ha oda felkerül, akkor angol felirat csak van hozzá, ha meg ott fent van biztos, hogy hamar lekalózkodják, de ha itt elérhető lesz netflixen, nekem jó az is.
2021. nov. 30. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!