Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » L, vagy Light az okosabb?

Gucsti123 kérdése:

L, vagy Light az okosabb?

Figyelt kérdés

2021. dec. 4. 20:41
A kérdező szavazást indított:
L
LIGHT
31 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Hat… lényegeben light legyőzte L-t szoval… sőt egy halál istent is képes volt megölni! Light sokkal okosabb és ravaszabb volt csak hamar el uralkodtak rajta az érzelmek
2021. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem okosabb csak erőszakosabb. L tudta, hogy megfogja ölni.
2021. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

2 … azta… nem… L győzni akart de vesztett -.-“

Light túl járt az eszén akkor amikor ténylegesen egyenrangú félként harcoltak azaz mindketten tudtak a halál listáról látták a halalisteneket stb

2021. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A logikai gondolkodást tekintve L okosabb, viszont Light érzelemmentes, nem kötődik senkihez, ezért előnyben volt.


L talán ott követte el a hibát, hogy elkezdett kötődni Light-hoz, a barátjának tekintette. Rem is itt hibázott, hogy kötődni kezdett Misa-hoz, amit Light ki is használt.

2021. dec. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Light érzelemmentes"


Ez egyáltalán nem igaz. Light nárcisztikus pszichopata.

[link]

[link]


Gyakorlatilag a lobbanékonysága miatt minden nyomot ezüsttálcán szolgáltatott ahhoz, hogy L a nyomára akadjon. Az első (vagy második?) részben, amikor L egyhalálraítéltet felhasználva jelentette be, hogy nyomoz utána pontosan ezen tulajdonságai miatt adta el, hogy Kira melyik országból 'dolgozik'. Pusztán csak azért, mert L kicsit megsértette az önérzetét.


Light okos egy átlag emberhez képest, de igen nagy helyzeti előnnyel indult és L még így is a nyomára akadt pusztán Light saját ostobasága miatt. Mert L jól mérte fel, milyen személyiségtípus lehet Kira, amit ellene fordított.

2021. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5


Lényegében igazad van. Időnként tényleg fel lehetett bosszantani, viszont több esetben meg tudta őrizni a nyugalmát, vagy legalábbis nyugalmat erőltetett magára (pl. mikor Misora Naomi nevét kiderítette). Feltehetően az ilyen jelenetek miatt jutottam el arra a (téves) következtetésre, hogy érzelemmentes.


4-es voltam.

2021. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6

Én úgy emlékszem, állandóan fortyogott, ha valaki kritizálta vagy megtudta, hogy valaki nyomoz utána és szemtől szemben visszafogta magát, de kereste a lehetőséget az elégtételre és örömet lelt benne. Ez nem hidegvér.

2021. dec. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hasonló képességekkel rendelkeztek. A különbség kettejük között, hogy Light elvesztette minden emberségét, így mindenféle gát és visszatartó erő nélkül tudott "harcolni". Lélek nélkül. Ha Ryuzaki is levetkőzi minden gátlását és elszakad emberi mivoltából, nem Light nyert volna. De ez így volt jó, különben L-t is utáltam volna.
2021. dec. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az iró szerint L nek magasabb az IQ-ja.
2021. dec. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!