Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Romantikus anime valaki?

Romantikus anime valaki?

Figyelt kérdés
Keresek egy jó romantikus animét amibe nem a legutolsó részekbe jönnek össze._. Az ilyen híresebbeket láttam, amik nagyon tetszettek: Kaichou wa maid-sama, Nana, Fruit basket, Kamisama kiss és sok máss, valami ehhez hasonló? Kis tartalommal?

2021. dec. 7. 18:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.


1-2 kivétellel mindegyik leírt animét jónak gondolom, nekem legalábbis mindegyik tetszett. Hárem animékből írhattam volna még, de inkább azokat írtam le, amikben lesz is valami az egyik fiú és a lány között.


Hakuouki:

Nem a romantikán van a hangulat, de ez nem von le az anime élvezhetőségéből és szépségéből. Emellett a zenék gyönyörűek, márpedig van egy pár csoda benne. A főhősnő néhol idegesítő, de ugye kinek mi, és nem az erő mintaképe, de hála a jó égnek, a fiúk nem csak dísznek vannak, szerethető karakterek.


Blood+:

Szinkronnal is elérhető, ami úgy hiszem, nagyon jóra sikeredett. Rengeteg szereplő és helyszín látható, ahogy a ruhák is változnak, nem ugyanaz kíséri végig. A történet komoly, van egy magával ragadó hangulata, de kell néhány rész, nem egyből ugranak bele a közepébe, hogy Saya, a főhősnő badass lesz. Elég rész állt rendelkezésükre, hogy ne kelljen elsietniük semmit.


Code:Realize: Sousei no Himegimi:

Szemet gyönyörködtető a grafika. A főhősnő fejlődik, az elején csöndes, akár életképtelennek is lehetne nevezni, de a készítők nem hagyták leragadni azon a szinten. A fiúk sem csak a "hárem" tagjaként vannak, a lány és az egyik fiú között szerelem szövődik, nem nyomorognak a kapcsolatban. Egyszer mindenképp érdemes megnézni.


Saiunkoku Monogatari:

Tudom, hogy ezzel spoilerezek, de sajnos fel kell rá készülni, hogy bár ennek két évada van, a második végére se tudtak összejönni, pedig ha jól emlékszem, mindkét évad 25+ részt tudhat magénak. Mindazonáltal egyszerű, de nagyszerű anime - inkább az első évad. A főhősnő eszes, nem csak néz ki a fejéből. A történet érdekes, bár nekem nem olyan, amit mindig szívesen újranézek, de mindenképp olyan, amit egyszer igen, tekerések nélkül. Izgalmas világa van, a grafikája is szép emlékeim szerint.


Yamato Nadeshiko Shichi Henge:

Nem ebben fogod kiélni a romantikus vágyaidat, annak ellenére, hogy romantikus kategória, de megbánni nem fogod. Akkorákat lehet nevetni, hogy a végén a hasadat fájlalod.


Otome Youkai Zakuro:

Szép grafika, színes, nem spóroltak rajta. A karakterek szerethetőek, shippelni is lehet a szereplőket, van múltjuk, és jók a zenék, a történet pedig érdekes. Egyetlen fájdalmam, hogy nincs folytatása, de a végével sem vagyok elégedetlen, hogy mindenképp folytatásért kiállt, mert annyira lezáratlan, csupán még néztem volna.


Karin:

Egyedi anime, a maga kis esetlen, de jóféle módon. Vámpíros anime, egészen aranyos, a család mondhatni, hogy nagy szerepet játszik, a hősnő fiúja pedig nem egy szépségdíjas, de annál jobb vérű.


Chouyaku Hyakunin Isshu: Uta Koi:

Mindegyik rész más-más romantikus történetet mesél el (nem érzed elsietettnek), van ahol nem történik semmi, de mégis tudod, hogy ott szerelem van, ami sajnos beteljesületlenül maradhat a végére, és egy lány x lány szerelmet is bemutat. Ez olyan anime, amihez kell egyfajta érettség, szerintem én túl fiatalon néztem, nem értettem igazán és kicsit untam is, mert nagyon fanoltam arra, ami 12 részes kínlódásoknál van egy szeretlek kimondásáért. Jóval több történik ebben, nem gyerekesen van mutatva a szerelem, és kicsit a világot is tükrözi.


Kobato:

Keserédes. Kobato szerethető, a történet nagyszerű, a vége nem marad sírás nélkül, de ha megnézed Animeaddits-on, szerintem csak jókat írnak róla.

2021. dec. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Aranyos vagy, hogy ennyit fáradtál.❤️
2021. dec. 8. 23:06
 13/18 anonim ***** válasza:
Hakuouki
2021. dec. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Karin
2021. dec. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Saionkuku
2021. dec. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Blood+
2021. dec. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kobato
2021. dec. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

My Little Monster


Ao Haru Ride


Hotarubi no Mori e


Say I Love You


Angels Of Death


Fruits Basket


Darling In The Franxx


Toradora


Horimiya


Chuunibyou demo Koi ga Shitai


Lovely complex


Silent Voice


Josee The Tiger and the Fish

2021. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!