Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Cukrászatról szóló animék?

Cukrászatról szóló animék?

Figyelt kérdés
Szakács és egyéb főzős témájú animéket már láttam párat. Olyan érdekelne, ami kimondottan cukrászatról szól. Ahol a szereplők süteményeket, tortákat készítenek. Mindegy az, hogy cukrászda, vagy cukrásziskola. Az is mindegy, hogy a karakterek felnőttek vagy diákok.

2021. dec. 8. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Yumeiro Pattisiere lesz a te animéd.
2021. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hű, nem is tudtam, hogy van ilyen anime, ahol a cukrászat van a középpontban. :) Köszönöm a felvetést és az ajánlatot Kérdező, és #1-es válaszoló.
2021. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Thunderfairy ***** válasza:
17%
Sajnos kedves kérdező én nem tudok ilyen animét mert a benne szereplő aranyos anime lányok mindig megeszik a sütiket és így nem lehet leforgatni. Sajnálom.
2021. dec. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Elkezdtem nézni a Yumeiro Pattisiere -t! :)

Találtam közben egy másik cukrászos animét is. Ez pedig a: Bonjour Koiaji Pâtisserie (Bonjour Sweet Love Pâtisserie)

2021. dec. 9. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!