Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki kérem segítsen? Csak...

Valaki kérem segítsen? Csak én vagyok így anime nézés közben/után? Illetve mit tegyek ez ellen? Hosszú lesz kérlek olvasd el.

Figyelt kérdés

Bocsánat nem, csak animés dolog, de idevág

2 éve animézem, olyan sokat nem is láttam még. Max 30-40 darabot.

Mostanában 1 féléve mikor megnézek 1et. Akkor előszőr is olyan mintha beleszeretnék az egyik karakterbe. De aztán arra rájöttem, hogy nem ez a helyzet. Az a helyzet, hogy inkább féltékeny vagyok az élet minőségükre. A barátikörére és az életére, meg amik történnek vele.

Ezek miatt már megfogalmazódott bennem, hogy abba kell hagynom az animézést.

Sajnos nincs más ami lekötne.

20-as évem közepén járok. Mozgássérült vagyok és szerencsésnek is érzem magam mert lábamon kívül nincs semmi bajom. Szerencsére tudok menni is nem kell kerekesszék.

Van 2 barátom, akikkel úgy érzem kezdünk eltávolodni. Hisz messze is laknak.


De hogy miért írom ezt a kérdésemhez?

Azért, mert arra gondolok innen ered ez a ’féltékeny vagyok animékben való szereplőkre”

Sajnos otthon vagyok elég sokat. itt a közelben nincsnek barátaim. Ezért is menekültem az animékbe.

Nem tudom, hogy jöjjek ki ebből az ördögi körből.

napról napra rosszabbul vagyok lelkileg e miatt.

E mellett sok dolgon is idegeskedem.

De úgy érzem ha lenne legalább 1 olyan barátom akivel nem csak havi 1x tudok találkozni.

Akkor jobban lennék bizonyos fokon.

Volt pár animés cuccom azt elajándékoztam. De az se enyhít.


2021. dec. 8. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legvégén meg is válaszoltad magadnak, keress közelebbi barátokat. Bár a távoliakat is megbecsülhetnéd, fenntarthatnád a kapcsolatot, bár kevesebbet találkoztok, de az legalább minőségi idő lesz.
2021. dec. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fenntartom, csak úgy értem mintha távolodnánk el. Nekem már hiányzik az hogy sokkalt többet legyek 1 baráttal.
2021. dec. 8. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

mondjunk 2 év alatt 30-40 anime azért nem kevés ":DDD


ha abba hagyod nem old meg semmit sem...

nem az anime okozza a problémát hanem ezzel enyhíted magát a problémát! a megoldás csak annyi lenne hogy találni kell más barátokat is akikkel többet tudsz lenni! most korona miatt nagyon sokan távolodtak el egymástól mert alig lehetett találkozni illetve menni sem lehetett igen sehova sem...

fiú lány vagy? lehet egy párkapcsolat jobb lenne

2021. dec. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha már fiktív nemlétező karakterek iránt is érzel féltékenységet, akiknek az élete pusztán fantázia és kitaláció azért az új barátokon kívül egy szakembert sem ártana keresni aki tud segíteni.
2021. dec. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. 3-as.
2021. dec. 9. 12:13
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenképpen felkeresek egyet.
2021. dec. 9. 12:14
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
4 ez full hülyeség! Sőt teljesen normális mert itt nem arról van szó hogy hogy nem tudná hogy az fiktív hanem be látást kap hogy ez a jelenség létező!
2021. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!