Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek Eren vagy Levi a...

Szerintetek Eren vagy Levi a menőbb és jobb karakter?

Figyelt kérdés
Én mindig Erent bírtam a legjobban, aztán jött a Final Season és tyűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű, még menőbb lett

2021. dec. 9. 14:05
A kérdező szavazást indított:
Eren
Levi
46 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
(Amúgy olvastam a manga végét, az alapján is írom)
2021. dec. 9. 14:06
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát a "menőbb" szerintem Levi, de Eren valószínűleg komplexebb (nem merem elhamarkodni a kijelentést, mert nem olvastam a mangát, szóval inkább kivárnám az anime végét).
2021. dec. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Hát én jobban kedvelem Levit mer olyan fapofa. És számomra mikor ránézek el kezdek röhögni valamiért. XD
2021. dec. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen Levi. Eren baromi idegesítő.
2021. dec. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Várom a lepontozást:(, de nekem Eren végig szimpatikusabb volt,ezért menőbbnek is gondolom(olvastam a mangát is).
2021. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az első évadtól Eren szerelmes vagyok, de mindketten ugyanannyira menők.

Személyes kedvencem Eren.

2021. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Levi. És igen lehet fel van hype-olva. De nem azért mondom mert én vagyok az 122020. ik Levi fangirl. Igen ő a kedvencem. De szerintem menő, és jó karakter. Erent meg utálom. Idegesítő.
2022. jan. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!