Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az új One piece filmet meg...

Az új One piece filmet meg lehet majd nézni valamelyik moziban itt Magyarországon?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán mennyire szoktak anime mozi filmeket leadni a magyar mozik? Van rá esély hogy meg lehessen nézni majd valahol?

2021. dec. 22. 22:36
1 2
 11/14 anonim válasza:
Egyb ez a Red film a történetben melyik részek után jön? Köszi a választ! :) (csak mert annyi része van, meg persze film)
2023. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

szerintem nincs konkrét pont a történetben hogy mikor játszódik. valamikor az új világ sagában játszódik, de még wano előtt, de hogy pontosan hol az nem derül az előzetesekből, a filmet pedig még nem láttam.

Ez már nagyon határ feszegetés, de még talán onnan lehet megtudni hogy kb mikor játszódik hogy a Caribou (az iszapos csávó) megjelenik-e benne, mert voltak arc-ok ahol Ő el volt bújva a Sunny-n

2023. jan. 21. 17:13
 13/14 A kérdező kommentje:

11-es:

Na megnéztem, valamikor Whole Cake Island és Wano között játszódik :D

2023. jan. 28. 23:39
 14/14 anonim válasza:
kösziii
2023. jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!