Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen lett a Levi X Eren...

Milyen lett a Levi X Eren történetem?

Figyelt kérdés

Igazából még nem indult be a story. 2 rész van kitéve. Szívesen fogadok kritikákat.


[link]



2021. dec. 28. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Fuuu hát!

Először is jár a pacsi mert helyesírás nagyjából jó volt + az alap szabályok amiket könyv írásakor használunk


Másodszor nagy logikai baki van benne!!!

Na most!!! Nem találni lányt ebben a a szuper szigorú fiú kollégiumban aztán már a 2. Részben megjelenik mikasa és ki jelented vannak lány osztálytársak és kb egy épületben egy területen egy csomó lány van sőt egy osztályban is járnak!!!

Szoval wtf?

Szóval jah


Harmadszor írói szempontból rém rossz! Nagyon unalmas nagyon sablonos már az elején hatalmas logikai baki! Gondolom itt azért van benne homoszexualitás mert hát szigorú fiú kollégium es hát ja (amugy ez bizonyított hogy nagyobb az esély a kalandra amikor fiúk vannak össze zárva! Azaz nem melegek lesznek hanem csak ki próbálják)


Továbbá ami nagyon gáz!

Miért is fanfic? Mert hát különben senki rá sem nézne! Ezért csinálnak az emberek ilyen fanficeket amik teljesen elrugaszkodnak az eredeti műtől ès egy igazából egy ürességet akarnának elmesélni!


Ahogy láthatod nem bunkozni akartam szerintem ez egy elég neves kritika volt ami tényleg segítő jellegű

Nem hinném hogy azzal jót teszek neked hogy azt mondom nagyon jó lett miközben;

azért aot mert CSAK és öntudat alatt ezzel vonzol be olvasót (nagyon sokan csinálják) és igazából lehet family guy szereplok is benne sőt Micimackó is

Sok írói hiba van benne unalmas sablonos

Logikai bakik

Elmerül az unalmas részletekbe nincs történet csak egy koncepció!


Ha szabad kérdezni hány éves vagy?

2021. dec. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%

Jó lett. Csak én nem szertem annyira ha a fiút a fiúval shipelik. Másik tényleg uncsi.

De jónak jó. 👍🏻

^_^

2021. dec. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
2 ez nagyon nem igaz! tipikusan a nyalizó vagy csak hogy felpontozzanak ":D
2021. dec. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már is javítok. Annyi minden volt, hogy teljesen kimentek a fejemből a dolgok. Nagyon köszönöm!
2021. dec. 29. 08:33
 5/8 anonim ***** válasza:
19%

2 es vagyok.

3 as te egy nagy p_r_szt vagy.

2021. dec. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A helyesírásodon van mit faragni, nem mindegy, hogy ebbe vagy ebben, ahogy egy csomószor vessző-, fogalmazáshibát látni. A folyamatos, unalmas, monoton felsorolásokat is hagyjad. Az iskolában volt a könyvtár, a termek, a pálya, ahol blabla. Semmi egyedit nem alkotsz ezzel a mondattal, ezt még egy általanos iskolás is képes jobban kitágítva megfogalmazni.

Ami már a második bekezdésben nagyon bántotta a szememet az a "börtönünket (iskolánkat)", ha már egyszer leírtad, hogy iskoláról, kollégiumról szól, senki nem lesz olyan hülye, hogy azt gondolja, egy pincébe lettek bezárva.

Ugyanúgy nézz utána a költői képeknek és HASZNÁLD, ez fogja különlegesebbé tenni az irományod, ha már magadtól nem jönnek túl jól a dolgok

2021. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Bocsi ide írok hátha másnak is segít (nem írok semmi olyant 😅)

Azert is kérdeztem mert tudod egy kor felett kiderül hogy valakinek van hozzá érzéke vagy sem a te korod még ez alatt van szóval ja


Őszintén meg mondom hagyd a fanfic olvasást mert abból nem tudsz tanulni!

Ha csak simán szórakozásból csinálod akkor ok nyugodtan de ha történeteket akarsz írni akkor jó kezdés ha rövidebb könyveket elolvasol hogy lásd azoknak a szerkezeteit

Illetve amit a 6 is mondott hogy kimerül a részletességbe (lehet én is említettem) ez írói hiba és fogalmazáskor a töltelék mondat!


Ami még fontos hogy inspirációt keress amivel tudod a helyzetet kezelni

Pl nem tom ismered a “ megint malcolm” sorozatot (kissé régi 2000 körül de egyik kedvencem amugy ajánlom az egészet mert nagyon jó 😅) a lényeg családról szól 3 fiu testvér + 1 az első évadban ott van francis a legidősebb akit pont katonai iskolába küldtek (kb az amit te is irni akartál) na ott nagyon szépen bemutassák hogyan mukodik egy ilyen szigorú iskola!

Asszem csak az elso evadban van abban a suliba mert utána már 18 lett

A lényeg nézd meg mert sok inspirációt kaphatsz belőle


De ahogy mondtam… inkább kerüld a fanficeket az írás legszégyenebb “műfaja”


Ha valami jot akarsz olvasni akkor pl vaják/witcher tronok harca vagy Harry Potter valamint az úr sötét anyagai (mindegyik meg van sorozatokban illetve filmben is…)

2021. dec. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha amugy a végén a cliff hanger nem volt rossz (azaz amikor a storyt ugy hagyod abba hogy egy fordulóponthoz ért mondhatni a történések közepén)
2021. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!