Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért ilyen a JJBA Part 6?

Miért ilyen a JJBA Part 6?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy ugye a Part 6 az 12 részes, még is nagyon sok dolgot kihagytak benne a mangából. Hol van C-Moon vagy Made in Heaven és még számos dolog?

#anime #manga #Part6 #Kihagytak
2022. jan. 8. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy 12 részbe beleférjen az a mangaszám amit terveztek. Időlimithez vannak kötve a részek és nem léphetik át azt, ezt pedig csak így tudták megoldani. Lehet, hogyha jön majd ki a Blu-Ray akkor benne lesznek ezek is, de akkor egy rész nem 24, hanem 30 perc lesz majd. De aztán ki tudja mi lesz
2022. jan. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert így szerintem nem annyira követi a mangát hisz, egy csomó dolog nincs benne mint a mangában.
2022. jan. 8. 10:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Most vagy én vagyok nagyon hülye vagy a kérdező ÉS az első válaszoló.

De ez a 12 rész nem a felét adaptálja csak a Part 6 mangának?

Lesz második évad amiben majd benne lesz a sztori második fele, vagy nem?

2022. jan. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ennek mondjuk azért van értelme.
2022. jan. 8. 15:41
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdés nem a már feldolgozott manga fejezetekben hiányzó részekre tért ki a kérdező?
2022. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Nem mert a C-Moon és a Made in Heaven is a sztori utolsó 1/3adában van.

2022. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg akkor jön az évad második fele, miután leadták az elsőt Japánban, de ez nem 100%
2022. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!