Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az új szezonból melyik animéke...

Az új szezonból melyik animéket ajánlanád nézni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 11. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az újak közül eddig ezeket kezdtem elnézni, és eddig jók:

Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru

Akebi-chan no Sailor-fuku

Slow Loop


Egyébként azokban érdemes gondolkodni, amik legalább 7 pontot elérik. Persze van néha kivétel, de ezek a biztosabbak eleinte. (Nyilván változhat, ha pl. elrontják a végét.)


Másrészt meg, én mother's basement csatornán szoktam várni, hogy szerinte az első rész alapján mi kerül a top 10-be szezonból. Tőlem, hogy képes animéket elemezni, így ha valamire azt mondja, hogy jó, akkor jó esély van rá, hogy tényleg az.

2022. jan. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
The Rumbling, rumbling... Egyértelmű attack on titan új évadját. Rumbling, rumbling...
2022. jan. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru

Akebi-chan no Sailor-fuku

Sabikui Bisco

ezeket kezdtem el


tervben van még a slow loop és a Hakozume: Kouban Joshi no Gyakushuu, de felirat hiányában egyenlőre nem kezdek neki

elég gyenge szezon lett

2022. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!