Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Meguntam az AoT- ot, pedig...

Meguntam az AoT- ot, pedig még 1-3. évadot egyben letoltam annyira megfogott. Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés
Azert megpróbálom végignézni, de nem sok kedvem már nézni az utolsó évadot.

2022. jan. 12. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ez most troll kérdés? Ha nem akkor van így az ember bármilyen jó is az adott sorozat film! Mivel egyszerre tul sokat csináltad
2022. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

most jön majd a legjobb része, az anime 116-117 fejezet környékén jár, olyan 123. fejezet végéig lesz nagyon jó, aztán jön a lejtmenet (kinek-mi)

az anime max 1 vagy 2 fejezetett fog feldolgozni részenként, szerintem nem fogják elkapkodni

2022. jan. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Én is hasonló cipőben járok, megnéztem az első három évadot, aztán később, mikor kijött a záró évad első fele belekukkantottam, végig is néztem kb szenvedve, s a mostaniba nincs kedvem bele se kezdeni. Pedig mondják, hogy érdekes...

De mióta spioler....

Erwin meghalt azóta semmi motiváció

2022. jan. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
én nem egybe néztem az évadokat, sőt, első évadot nagyon sokszor láttam ,másodikat szintén, de igen nálam is a negyedik final évad part1-je nagyon nem tetszett, nem is a sztori, az nekem még mindig tetszik, inkább a történések, hogy a 4ik évadban szinte semmi nem történt a dumáláson kívül, aztán ugye a grafika is megváltozott a stúdió váltással, hát mindegy, remélem a part 2 ami most megy hétről hétre jobb lesz
2022. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már ha eddig megnéztem biztos végig is nézném.

Amúgy szerintem nem romlik, csak másabb lett.

2022. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-4. évad a tetőpontja az egésznek szerintem. 4.-től indul be igazán.
2022. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!