Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményed a Arifureta...

Mi a véleményed a Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou című animéről?

Figyelt kérdés

#anime #tél #szezon #Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou 2nd Season
2022. jan. 15. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:
16%

Nagyon de nagyon rossz és érthetetlen miert kapott második évadot és miert erre pazarolják el a pénzt mikor nagyon nem érdemli meg még az első évadot sem! Mert illogikátlan

100% sablon

Alapjogi harem

Érdekesnek indulhatott volna de csak egybe van gyúrva minden és megint csak nincs story hanem egy koncepció valami t a belső késztetés hogy megmutassa az író a vágyképeit és a sértődéseit amik érték…!

Az író megint csak névtelen és arctalan (művész név) nem mintha a bleach a naruto a one piece alkotói bujkáltak volna… de még az aot és még a black clover írója sem meg azért a black clover nem is az a grandiózus mű! De szinte mindig az ilyen trash harem animéknél a szerzőről nincs semmi adat sem kor sem nem…


Miért? Ja mert tisztában van vele hogy ez egy nagy kalap szar és nem tud jobbat de még is el lehet adni a szart szóval miért ne?


Kb egy irasilag helyes wattpad szintű sztori az egész arifureta csak hát japán


Az aot meg kap egy szar cgi titan harc animációt!!!!!


Lehetne még beszélni az írói és kivitelezési hibákról… meg hogy hogyan vágja maga alatt a fát

2022. jan. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Hat nekem pl nagyon tetszett. De tény hogy a CGI borzalmas benne. Szörnyű. Szerintem krvara nem harem animenek kellene lennie mert kb az összes csajnak felvágnám a torkát kivéve Yuenak meg annak kicsi hal gyereknek. Irritáló rinyalo szajhak. Főleg a tanárnő blöe. Én örülök a második evadnak nagyon de ettől meg minden csajt megrugdosnék Yuen meg a kis halcsajon kívül.
2022. jan. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Szerintem az alap story az nagyon jó lenne.

De ahogy megvalositottak nem anyira.

A kezdeteknél mikor lesesik a labirintusba es probálja tulélni, és megkapja a képességeket az nagyon agya.

A többi karakter érkezésétöl elég fostos lett az egész.

Most úgy vagyok vele, hogy 1 szer éphogy nézhető.

Remélem a 2.évad "színvonalasabb" lesz.

2022. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!