Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek is rossz döntés...

Szerintetek is rossz döntés volt az Attack on Titanben?

Figyelt kérdés
Amikor Armin kapta meg a Kolosszus Titánt Erwin parancsnok helyett, ezáltal ő gyógyult meg. Az érvet, hogy Erwin végre nyugalomra lelhet megértem, de a háború szempontjából egy mesteri stratéga sokkal jobb döntés, mint egy olyan ember akinek kb. null haszna volt addig.

2022. jan. 15. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem is okosabb döntés lett volna Erwint életben hagyni. Sok szerepe Arminnak tényleg nincs, max annyi, hogy gondolom meg akarták hagyni, mert Eren Kruger azt mondta Grishának, hogy Armint meg Mikasát meg kell menteni.

Én pl. számítottam is rá, hogy Erwin kap egy titánt miután leszakad a karja, hogy majd epikebb legyen, ha visszakapja, de nagyot tévedtem, még lesokkolódtam xd

Erwin volt a kedvenc karakterem, Armint is szeretem, de tényleg totálisan haszontalan szegény

2022. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
Egyetértek,de mivel mivel egyiket sem bírom,szerintem nem kellett volna kivétel és mindkettőnek meg kellett volna halnia és inkább Jean karakterfejlődésére és logikai felépítésére kellett volna koncentrálni.
2022. jan. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Objektívan nézve tényleg Erwin lett volna a jobb választás, viszont Levi szubjektívan nézte, az alapján döntött hogy Armin előtt ott áll még az élet. Legalábbis nekem az animéből ez jött le, a mangát meg nem olvastam.
2022. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem volt rossz döntés!

Egyrészt senkisem tudott akkor még semmit sem

Másrészt fent állt az a lehetőség is hogy miután Erwin megtudja az igazságot akkor a képességei megfakulnak és nem fogja már a hadsereget irányítani! Ezt lewi is tudta hogy őt csak az igazság érdekli

Pont hogy objektivan nézte a dolgot

Armin eléggé okos sőt igazából egy korszak újító zseni/mérnök !

Igaz a következő részek során ez nem kapott teret de valószínűleg sok mindent csinált azóta

Erwin halála írói szempontból jó mivel teret adott a forradalomnak ès katonai puccsnak és ha nem halt volna meg akkor erennek nem lenne most nagy követő brigádja!

Láthatod a vörös haju srac azert annyira őrült gyökér mert ott akkor hát traumát kapott! Erwinnel a halálba meneteltek “szívemet felajánlom”


A végét nem tudom annyit tok hogy sokakat meg fog rázni remélhetőleg kielégítő lesz valamint szerintem kicsit túl gyors lett ez a final season part 1-2!

Szerintem lehetett volna kapni kicsit több titan falas harcot meg hogy mennyire rosszak meg rejtelyesek

Meg kicsit jobban bele látni a fal politikájába! Pl a különböző alakulatokba és az egész világába ami ott a fal-ban történt!

Az egész túl gyorsan bele csapott a fő storyba és szerintem egy bő 10 részt lehetett volna csinálni amik így toltelekek

2022. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

Szerintem nem volt rossz döntés. Mármint lehet mondani ,hogy katonai szempontokból Erwin lett volna jobb választás mert tapasztaltabb meg ilyenek. De gondoljunk bele kicsit jobban. Erwin valószínüleg már amúgy is igen a végét járta (mentálisan). Rettenetesen megviselte ,hogy gyakorlatilag emberek százai haltak meg a vezetése alatt s köztük az apja is aki részben az ő hülyesége miatt halt meg. A végén már nem érdekelte más csak ,hogy közelebb kerüljenek az igazsághoz (ugye az öngyilkos roham helyett akár el is menekülhettek volna s akkor talán a többség túléli, csak akkor lehet ,hogy oda a pince). Pont emiatt nem maradt otthon hanem ment Eren pincéjéhez, pedig Levi is azt mondta ,hogy az lenne a legjobb ha helyben maradna mert mindketten tudták ,hogy ha ő is megy akkor nagy eséllyel az lesz neki az utolsó küldetése.

S úgy gondolom egy fiatal, okos de viszonylag tapasztalatlan ember (Armin) valamivel jobb választás mint egy tapasztalt de ugyanakkor mentálisan megtört, instabil stb ezek miatt esetleg nagyon rossz döntést hozó ember (Erwin). Én is szerettem Erwint, nagyon jó karakter de azt lássuk be ,hogy senki sem húzza akármeddig olyan pozícióban s nap mint nap emberéleteket követelő döntésekkel.

Ha már itt tartunk csoda ,hogy Levi még eszénél van.

2022. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

de miért tartjátok haszontalannak armint? tök sok stratégiai elemet ő maga dolgozott ki 0 idővel, pl a 4ik évad part1 része, mikor Eren megszökött és elment az ellenség országába, majd kirobbantott egy háborút, ott tisztázzák a nézővel hogy a armin és a társai akik mentek megmenteni Erent, akkor tudták meg épp ezt, mert eren mielőtt átváltozott volna hogy megfightoljon a hammer titannal, azelőtt küldte el a levelet arminéknak, egy rendes menekülési tervet dolgozott ki addigra Armin.


Szerintem nagyon sok mindent köszönhettünk arminnak, kezdve a 3ik évadban levő fightok a colossus, a beast és az armored titan ellen, pl armin segítségével tudták legyőzni a colossust, azelőtt ő jött rá hogy csapda az egész. Első évadban a csali tervével tudták betömni a lyukat amit átütött az armored titan a falon, és még sorolhatnánk mennyi mindent tett.


Amúgy meg Erwin tény hogy jó stratéga volt, de már rengetegszer bizonyította hogy ember áldozat segítségével tudott kis győzelmeket aratni, első évadba feláldozta levi csapatát és még pár embert hogy a female titanre fény derüljön, és még sorolhatnám mennyi ember áldozatot hozott csipetnyi igazság miatt, azért Armin szerintem nem erre törekszik.

2022. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Mar ne is haragudjatok, de neztetek ti az animet? Armin hogy a f*szba lenne már haszontalan?

😑

Rengeteg dolgot köszönhetünk az ő eszének.

2022. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De nem annyit, mint Erwinnek.
2022. jan. 16. 20:24
 9/13 A kérdező kommentje:
*szerintem
2022. jan. 16. 20:24
 10/13 A kérdező kommentje:
Az érvelés arról, hogy Erwint csak az igazság érdekli és ezért képes mindent feláldozni elgondolkodtató, bár ettől függetlenül az érdemei kikezdhetetlenek.
2022. jan. 16. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!