Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Aki kifejezetten rossznak...

Aki kifejezetten rossznak tartja az AoT-ot, az elmondaná, hogy pontosan miért?

Figyelt kérdés

Az egy dolog, hogy nem mindenki látja tökéletesnek (egyébként én sem, attól függetlenül, hogy számomra a legerősebbek között van azok közül, amiket eddig láttam), vagy akár túlértékeltnek is érzik egyesek, ez ízlés kérdése, meg valószínűleg kritikai érzéké is.

Engem most kimondottan az érdekel, hogy aki szerint kb. úgy szar, ahogy van, annak a fejében mi játszódik le (láttam/hallottam nem egy ilyet). Nem tudom elképzelni, hogy aki teljesen őszinte önmagához, és nem csak a populáris dolgok iránti ellenszenv beszél belőle, az egyenesen SZARnak tudja találni, mert objektíve is belátható, hogy nem az.

Valaki?



2022. jan. 17. 06:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
2022. jan. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Tevenyereggyarto ***** válasza:
76%

Én nem utálom viszont sokszor hallom ,hogy mások utálják. Sokszor nem különösebben indokolják meg hanem csak lesz@rozzák meg ilyenek. Akik indokolják azoktól amik eszembe jutnak ,hogy a főszereplő Eren baromi idegesítő rinyagép. Armin s Mikasa nem kap sok önálló szerepet pedig a “főszereplő trio” tagjai, amolyan “Eren szárnysegédek”. A történet kusza, követhetetlen. Sok az idióta/ toxikus rajongó. Túlértékelt/ túlhypeolt. Túl sok a feleslegesen véres, marcangolós jelenet/ feleslegesen sok karakterhalál.

S vannak akik végignézték s olvasták a manga végét és szerintük sz@rul lett befejezve.


Személy szerint vannak pontok amikkel többé kevésbé egyetértek. A manga vége pedig szerintem is hagy némi kívánnivalót maga után. Viszont nem tartom rossz animének. Az animáció kifejezetten jól kidolgozott, a történet is nagyjából rendben de az tény ,hogy főleg eleinte nagyon kusza (most főleg a 3. évadra s környékére gondolok, arra szokott sok panasz érkezni) s olykor nehezen érnek össze a szálak. Eren pedig tényleg sokszor idegesítő volt.

Szóval jah, vannak támadható pontjai az animének (hát most minek nincs?) de sz@rnak semmiképp sem nevezném.

2022. jan. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
59%

Én kimondottan szeretem a sorozatot, de sok oylat ismerek, aki nem szereti...igazából soha nem értettem miért kell valamit utálni és leszólni. Ha nem tetszik ne nézd, nekem se tetszik az összes hype anime, de nem utálkozom, hogy jaj barmok, akik szeretik, jaj ez szar az szar. Meg az is a kedvencem mikor végignézik az ilyenek az animéket csak, hogy utálkozhassanak. Nem tetszik ne nézd, én se töröm mindenki orra alá mi tetszik.

Mindenkinek egyéni véleménye lehet a dolgokról. Az Aot nem a legjobb anime, nem is a legrosszabb, mindig szubjektív lesz, csak hangosabb az utálkozó köre, mint a legtöbb animének

2022. jan. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
37%
Az első 2 évadot néztem végig.Azert nem tetszik mert kiszamithato es lapos a cselekmeny.Nem szeretem ha tudom elore mi fog tortenni.A mozgasok,harcok is lassuak,semmi varatlan.Azt a 2 évadot bele lehetett volna suriteni 1 evadba es sokkal izgalmasab lenne.5 évad elkesziteset pedig "leragott csont"-nak gondolom.Ez a "csinaljunk meg egy evadot mert ugyis megnezik meg ha sz@r is" feelingem van ezzel kapcsolatba.Amit meg nem szeretek benne hogy a sok embernek ez az elso animeje es nem is nez meg mast max meg a Deathnoteot aztan beallitja magat animefanbak,de ha megprobalsz vele beszelgetni ilyen temaba kussol csak probal valami erdekes dolgot vinni a lelaposodott szemelyisegebe.Tudom hogy ez nem az AOT hibaja de nagyon zavaro.Ettol fuggetlenul elfogadom hogy valaki szereti es ez a kedvence.Szerintem leteznek sokkal jobb animek de mindenkinek mas az izlese.
2022. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
44%

Nem sz.r, de nem is egy mestermű. Szerintem túlzás a hype. Engem az első 3 évad nagyon berántott történetileg csak ez az utolsó nem már valamiért. Az openingek igazi epic zenék voltak, de az utolsó évadnál már ez is csökkent színvonalban. Tudom más stúdió, más stílus de nem csak a stúdió hibája, hanem a történetvezetésé, az időben hirtelen ugrás. Tokyo ghoulnál is ott csökkent értékben, hogy azt se tudtad mi van és miért, kiesett rengeteg fontos esemény. Visszatérve AoT- ra elmúlt a rettegés a titánoktol, a misztikum, kb. minden tiszta, plusz az új rajzolás se olyan szép szerintem, de ez inkább ízlés kérdese. Szerintem csúnyák a karakterek, legalábbis a nők. Történet se izgat már nagyon. Egyik fél se szimpi igazán. Egyedül Reiner talán, akit kiemelnék.

Összegezve valahogy már nem köt le igazán vannak érdekesebb történetű animék most, amik meg igen mégse ismerik vagy pontozták úgy fel. De ez is csak ízlés kérdése. Nálam elég fokmérő, hogy egy példát is mondjak, hogy a Higurashit rögtön megnézem, ha kijön egy új rész, de AoT uj része hiába jött ki már rég még bele se volt kedvem nézni. Tudom sokakat meg a Higurashi nem érdekel vagy köt le.

2022. jan. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
46%

Az első 3 évad engem nagyon megfogott 2 nap alatt ki is néztem, de a 4. nekem csalódás volt. A rajzolása szerintem elég ronda, a történet pedig egy katyvasz lett. Nem tudom hogy most ki az ellenség meg ki nem. Aztán ott vannak az idegesítő fanok akiknek konkrétan ez az egyetlen létező anime. Csak ez a jó minden más szar stb.... Egyértelműen túl van hypeolva, overrated anime.


Nemrég láttam egy olyan videót amiben azt irja hogy bárki bármit mond az AOT már rég túl tett a Naruton, Jojon, One Piecen. Ez elég irreális kijelentés hiszen több száz részes animékről beszélünk amiknek sokkal kiépítettebb hosszabb storyja van. A baj nem a véleményénél kezdődik mert az mindenkinek lehet, hanem ott hogy "bárki bármit mond". Sajnos elég sok fanja ilyen, tisztelet a kivételnek.

Persze nem az mondom hogy rossz mert az alap történet nagyon jó, de azért nem valami világmegváltó anime.

2022. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
71%

A hatos válaszoló lényegében azt mondta, hogy azért nem szereti az AoT-ot, mert nem érti és mert toxic a fandom.

Az anime karakterei is azzal küszködnek, hogy nem tudják, hogy a jó oldalon állnak-e és nem véletlen, hogy Erent egyszerre jelölték a legjobb protagonista és a legjobb antagonista díjára is idén. Szóval lehet azért nem érted, hogy ki az ellenség és, hogy ki nem az, mert rág rég átlépte azt az anime, hogy jól vs rosszak. A fandom pedig igen, iszonyatosan, cringén toxic, de nem hiszem, hogy ez az anime hibája lenne és bármit is elvenne az értékéből.

2022. jan. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
68%
7. nem azt mondtam, hogy nem szeretem hanem azt hogy nem tetszett a 4.évad
2022. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
72%
Általában azok nem szokták szeretni a 4. évadtól kezdődően, akik egy gyilok shonenre rendezkedtek be és ezt is várják. A 4. évadtól inkább háborús/katonai/pszichológiai dráma. Nekem pl. innentől nyerte el egyértelműen a tetszésemet. 30 éve animézek rendszeresen, és benne van a top 10-ben nálam, akkora monumentalitása van ennek a műnek.
2022. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%
Hát honnan tudod hogy mit várok? Azt várom hogy tetsszen, nem jött be a 4.évad. Elmondtam miért, tehát nem kéne mást az alapján meghatározni hogy mi tetszik neki és mi nem...
2022. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!