Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok olyan igazán minőségi...

Tudnátok olyan igazán minőségi animét javasolni nekem?

Figyelt kérdés
Az évek alatt rengeteg nagyon jó animét láttam, és már nehezen, vagy kicsit sem kötnek le azok, amelyekbe belekezdek. Azt szeretném kérni tőletek, hogy írjatok nekem olyan igazán jó és minőségi animét, ha tudtok. A kötelező animéket mind láttam (gondolok itt a Death Note-ra, a Blue Exorcist-ra, a Mob-ra, az AOT-ra, a Naruto-ra és hasonlókra) szóval azokat kérlek szépen, ne írjátok. Köszönöm szépen, ha esetleg válaszolsz! Puszi: Barna

2022. jan. 23. 20:05
1 2
 11/17 anonim válasza:
60%

Demon slayer

Tokyo revengers

Jujutsu Kaisen

Black cover

Bleach

Dr.stone

Hayikuu

Seven deadly sins

2022. febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#11 ezek alap animék. Minden anime-rajongónak kötelező. Ezeket mind láttam.
2022. febr. 20. 19:49
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Angels of death,Hellsing,Akame ga kill,Kuzu no Honkai,Yuukoku no moriarty,Elfen lied elég jó alkotások.Kicsit egyszerűbb lenne ha megadnád milyen típusokat szeretsz vagy szamodra melyek voltak amik megragadtak:)
2022. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%
Szegény 11-est hogy lepontoztátok, pedig jókat írt.
2022. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen, 11-es jókat írt, nagy kedvenceimet le is írta, de én mint mondtam, kevésbé ismerteket vagy nem annyira alapokat szeretnék megnézni. Szerimtem minden igazi animés látta pl. A Demon Slayert (aminek a második évadjától és többet vártam).
2022. febr. 25. 16:09
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
86 eighty six-kedvenc animém szerintem mestermű
2022. febr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Juuni Kokuki

Kino no Tabi (2003)

Yojouhan Shinwa Taikei

Gungrave

Mousou Dairinin

Haibane Renmei

Glass no Kamen

Gankutsuou

Mahou Shoujo Madoka Magica

Kemono no Sou-ja Erin

2022. febr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!