Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik AoT évad tetszett/tetsz...

Melyik AoT évad tetszett/tetszik nektek eddig a legjobban?

Figyelt kérdés
Nem bánnám, ha azok válaszolnának, akik legalább a 4. évad első feléig látták. Aki szeretne, az írhat kommentben rangsort is, vagy valami indoklást, igazából mindenféle vélemény érdekel.

2022. jan. 26. 22:50
A kérdező szavazást indított:
1.
2.
3. (akár első, akár második fele)
4. (az eddigiek alapján)
19 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy kihagytad a válaszok közül az "Összes" lehetőséget.
2022. jan. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert itt most pont a választás lenne a lényeg, nem az, hogy minél több ember ki tudjon bújni a válaszadás alól. :D
2022. jan. 26. 23:22
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
1. vagyok. Nekem ugyanúgy tetszik az összes.
2022. jan. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindegyik story arc pontosan ugyanannyira jött be, mint a többi, nem voltak kedvenceid? Ezt kicsit nehezemre esik elhinni, pedig amúgy én is szeretem az egész animét.
2022. jan. 27. 03:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

S3 part 2 monumentális volt (még mindig az x) ). Tele érzelmekkel, hatalmas döntések, a karakterek rengeteget nőnek, borzasztó komoly dolgok történnek, és (bár az előző évadok se kivételek ez alól) kib@szott gyönyörűen van animálva.

Pár hetente újranézem az első epizód utolsó pár percét (onnantól hogy SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER megtalálják Reinert), és minden alkalommal rohadtul élvezem.

2022. jan. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Egyre gyengébb de Reiner karaktere miatt végig nézem.
2022. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mostani évad tetszik a legjobban főleg,hogy már csak pár rész a koloszalis titánok kitörnek a falbol
2022. jan. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Nekem ez volt az első animém és mai napig ez a kedvencem, vagy százszor újra tudnám nézni!

Ami 4.évadot illeti az animálás gyönyörű!!! Viszont én a régebbit jobban szerettem, (valószínűleg azért, mert azt szoktam meg) mert valahogy sokkal inkább megvolt az az igazi Attack on Titan érzésem mikor néztem.

Én igazából mindegyik évadot egyformán szeretem, talán az 1. évadhoz és a 3. évad első feléhez jobban húz a szívem!:)

(Imádtam amikor a női titánt üldözték az valami eszméletlen volt:D)

2022. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!