Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van az Attack on Titannél...

Van az Attack on Titannél jobb anime?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon szeretem az Attack on Titan anime, kedvencem, láttam majdnem 160 animét, de még egyik sem jött be úgy, hogy néztem, hogy damn, mi lehet a falon kívül, nagy mystery, kajak, aztán kiderül, azt tyűűűűű, vágjátok

2022. jan. 27. 18:43
A kérdező szavazást indított:
Nem
Igen
72 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja vágom… tény nagyon jól lett megírva az utolso évad pedig mindent visz mert nagyon magasra tette a lécet!

Mint író a mangaka nagyon jól végezte a feladatát!


Az animében nincsenek logikai bakik már szinte az első rész óta ki van gondolva hogy mit akart!

Amúgy nézd meg mert az első részben mikor a kis éren álmodik akkor ott van a marley katonák egyenruhája!!!

2022. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Egyik nagy kedvencem, de nem szeretem más animékhez hasonlítani. Pl egy JoJo-hoz. A JoJo jobb? Az AoT jobb? Mindkettő jó, mindkettőt nagyon szeretem, de más animék, csak annyiban ütköznek, hogy mindkettőban van akció. És mi van ha egy silent voice animével hasonlítjuk össze? Azt, hogyan lehetne?

Egy sok mindenben hasonlító animével össze lehetne hasonlítani, de minden animével nem hinném.

2022. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%

Ossze lehet hasonlítani mint művet 2-es! A művészet még mindig OBJEKTÍV!!! Nem pedig szubjektív!

Össze lehet hasonlítani az:

Egyediségét

Logikai cselekvéseket/történéseket

Írói műveltséget

Párbeszédek minőséget

Cselekményt és annak minőségét

Karakterek kidolgozottságát

Amit át akar adni és közölni

És még lehetne sorolni

De amúgy a jojo is egy nagyon jó anime és mű!

2022. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%
Bocsi, de az Attack on Titan minden csak nem kiemelkedő. Nem rossz, mert hazudnék ha azt mondanám hogy rossz: semmi extra a sztori.
2022. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
4 jó lenne ha irodalmi kritikát is fogalmaznál hozzá mert így csak a farkadat a szádba vetted... ":D
2022. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Ez eléggé szubjektív, hogy kinek mi jön be. Valóban nem rossz de nekem a Bleach pl jobban bejött. De ez az egyén kérdése, hogy kinek mi jön be
2022. jan. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
15%
6 igen az egyen kérdése hogy mi jön be de ettől függetlenül van egy kollektív mérce ami miatt a művészet mindig is objektív marad… ugye a monalisa sem csak a világ leghíresebb és legértékesebb festménye…
2022. jan. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kiemelkedő a műfaján belül, én is nagyon szeretem, de hogy érted, hogy a legjobb? Legjobb a műfajban? Vagy legjobb anime úgy összesen az animéken belül? Mert azért azt nem mondanám.
2022. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Jó anime az biztos, de nem egy világmegváltó alkotás. Én azt nevezném legjobbnak, amelyik a legösszetettebb, legelgondolkodtatóbb, szimbolikus és eredeti mondanivalója van. A Neon Genesis Evangelion megfelel ezeknek a szempontoknak.
2022. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Azt hittem azért több ember kedvence lesz.:( Persze, nem úgy értettem, hogy objektíven a legjobb, nem is hiszem, hogy művészetet lehet objektíven értékelni igazán.
2022. jan. 29. 12:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!