Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ajánlanátok ilyen vagy ezekhez...

Ajánlanátok ilyen vagy ezekhez hasonló animéket(lent kifejtem bővebben)?

Figyelt kérdés

Nemrég befejeztem a Bokura ga Ita(We Were There) animét és nagyon tetszett,megható volt és a zenék is olyan szépek voltak

Na most ehhez hasonló ilyen Slice of Life animéket keresek(azt hiszem ebbe a kategóriába tartozik),már láttam egy párat amik szintén ehhez hasonlóak és nagyon tetszett a történetük

Legyen benne szerelem,dráma,izgalom ezekre éhezem most xd(mondjuk államvizsgára kéne tanulnom de mind1)


Ezek azok amiket eddig láttam:

Fruits Basket

Nana

Golden Time

Itazura na Kiss

Paradise Kiss

Skip Beat

Domestic Girlfriend


Gondolom sokan írnátok rögtön a Clannad-ot(meg annak az After story-át) de már 2x is belekezdtem és nem fogott meg :/

Lehetnek régebbi évjáratú animék is, nem probléma hiszen ezek közül is amiket már láttam van ami régebbi(meg valahogy a rajzolásuk is jobban tetszik)


Ami eszetekbe jut és nektek is nagyon tetszett azt kérlek írjátok le,előre is nagyon köszönöm a válaszokat. :)



2022. jan. 31. 17:58
 1/4 Prime07 ***** válasza:
86%
A Horimiya nekem nagyon tetszett, kicsit eltér azoktól amiket írtál, de szerintem ez is tetszeni fog
2022. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Horimiya-t is láttam már csak nem írtam fel fent :/
2022. jan. 31. 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, mondjuk ezek jöhetnek szóba:

Angel Beats

AnoHana

AoHaru

Hyouka

Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Runway de Waratte

Shigatsu wa Kimi no Uso

Tada-kun wa Koi wo Shinai

Taishou Otome Otogibanashi

Tonari no Kaibutsu-kun


Ha film is lehet, akkor:

Josee to Tora to Sakana-tachi

Kimi no Na wa.

Kimi no Suizou wo Tabetai

Koe no Katachi

Ryuu to Sobakasu no Hime

Summer Wars

Tenki no Ko

Toki wo Kakeru Shoujo


Azért nézz utána azoknak, amiket írtam, próbáltam megfelelni annak, amit írtál, de nem mindenkinek izgalmas ugyanaz, így az mindig kérdéses.

2022. jan. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyet-kettőt ismerek és már láttam is viszont a többi ismeretlen úgyhogy mindenképp utánuk nézek

Köszönöm 😊

2022. jan. 31. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!