Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit gondolsz Griffith-ről, a...

Mit gondolsz Griffith-ről, a berserk manga antagonistájáról?

Figyelt kérdés

Olyan válaszokat szeretnék amik spoiler nélkül jellemzik a karaktert. Előre is köszönöm mindenkinek!

17F



2022. febr. 5. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Te mit gondolsz róla? Meg hol tartasz? Meg van a 3 movie és 2 évados anime?


Griffith az egyik legjobb karakter mert nem azért gonosz mert kell egy gonosz a történet miatt hogy a hős legyőzése! Nem nem!

Nézd csak meg hogy griffith hogyan élte vég napjait!

2022. febr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az egyik legelmebetegebb és legtragikusabb pszichopata karakter minden fikcióban, aki képtelen emberi kapcsolatokat megérteni, és érzelmeit rendesen kifejezni. Szar lehet neki lenni.
2022. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.válaszoló

Nem, ezeket nem láttam. A 97-es animét láttam először, az után kezdtem el a mangát az elejétől. Jelenleg a 231.chapternél járok. Szerintem Griffith egy zseniálisan megírt, összetett karakter. Megvoltak a problémái már a golden age arc-ban is, de ő mindent csak is a célja érdekében. Az a gonosz, akit valahol meg lehet érteni (igen, tudom mit beszélek). Meg merném kockáztatni azt a kijelentést, hogy a 97-es animében inkább ő a főszereplő, mint Guts. Soha nem láttam hozzá hasonló karaktert, talán, esetleg Johan a monsterből.

2022. febr. 6. 10:48
 4/6 A kérdező kommentje:
*csak is a célja érdekében tett
2022. febr. 6. 10:49
 5/6 A kérdező kommentje:

2.válaszoló

Teljesen egyet értek.

2022. febr. 6. 10:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg a golden moviekat mert azok nagyon jók! (Griffith hangját most sokkal jobban eltalálták) az új sorozat hát… oke végig lehet nézni! Nem annyira fortelem de azert nem ezt érdemelte!


231 fejezet sajnos nem tom hol van 😅 de a lényeg az animén túl van nem?


2-sel nem értek egyet nagyon nem!

Griffith képes volt megérteni az emberi érzéseket/kapcsolatokat! (Ehhez fel kell kicsit nőni irodalmilag hogy tudjunk mi is van valójában)


Pont ez volt a lényege az egésznek hogy griffith egy olyan vezető volt aki nagyon is törődött a társaival! Konkrétan a saját becsületét/tisztaságát adta fel hogy az embereinek jó felszerelést tudjon venni!

Valamint sosem volt hidegvérű gyilkos! Cascát is megmentette és megmutatta neki hogyan védje meg magát!

Az elsötétülés/eclipse fejezetben griffith már egy megtört tömeg volt! Még csak nem is ember! És komolyan abban a helyzetben ki választott volna másképp?

Golden age SPOILER aki még nem látta ! Konkrétan meg akarta magát ölni mert már semmi haszna nem volt és emiatt üldözik a társait… de még saját magával sem tudott végezni! Az átalakulás után nem csak fizikailag valtozott meg hanem szellemileg is! Feladta emberségét és emiatt lett olyan kegyetlen! De lehet látni griffith nem egy pusztító karakter hanem egy uralkodó karakter! Tény és való hogy kezében a királyság már szinte (az akkori felfogás szerint) utopikus lenne! Miután ujja született megint kicsit előjött az emberi oldala szoval jah…sajnos a szerző meghalt

2022. febr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!