Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animéket ajánlotok...

Milyen animéket ajánlotok "kezdőknek"?

Figyelt kérdés

2022. febr. 7. 21:53
1 2
 11/18 LEszti0611 ***** válasza:
100%
My hero academia, (SAO) Sword Art Online, The promised neverland, Darling in the Franxx, Charlotte.
2022. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Death note, Fullmetal Alcemist, Violet Evergarden (ritka jó történet), Kakuriyo no Yadomeshi. Csak hogy különféléket ajánljak. És +1 akagami no shirayukihime. Jó kis történet ez utóbbi is szórakoztatott a főszereplő lány talpraesettsége.
2022. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a Naruto, My hero academia, Deth Note, Bleach, Dragon ball, Yu yu hakusho, Haikyuu, Attack on titan, Fullmetal Alcemist, Dr.Stone, Jujutsu Kasein, Hunter×Hunter, Faritaly és a Saiki k-t ajánlom.
2022. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Igazából, hogy őszinte legyek azt nézd, ami megtetszik, hiszen azt nagyjából a te ízlésed szerint választottad ki. Keress, kutass, ugyanis ha nem is jön be, lesz más, amit nézhetsz.


Egyébként nekem a Naruto volt az első, amit láttam, még három évesen, aztán 12 évesen, mikor újra elkezdtem a Yuri on ice (ezt nem szerettem, hogy őszinte legyek) és a Gekkan shoujo Nozaki-kun. Mai napig, jó pár év után is folytatom az animézést, mert mindig találok valami jót.


Viszont hogy a kérdésre válaszoljak, először itt vannak azok, amiket én imádtam és ajánlok: Soul Eater, Akatsuki no Yona (shoujo, tehát nem biztos, hogy tetszeni fog, de még az apukám is szerette, szóval megér egy próbát), No game no life, Number 24, Beelzebub, Magi, Bungou stray dogs, Maoujou de oyasumi és ha szereted a komolyabb filmeket, témákat, akkor ezek: Mushishi, Death Parade, Shiki (határeset azért), Erased, Steins;Gate, Terror in resonance, Durarara.


Az első fele könnyebb, humorosabb, befogadhatóbb, a második nehezebben lenyelhető, de mesterművek.


De itt vannak amik a többséget nyerik inkább meg, engem nem, de jó lehet kezdésnek: Jujutsu Kaisen, Attack on Titan, Haikyuu is jó lehet, Boku no hero academia, Death Note, Dadaroma.

2022. febr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődési körtől és kortól függ. Ha romantikus vagy, akkor Fruit Basket, ha a krimit szereted, akkor Death Note, ha gyerek vagy, akkor Chihiro.
2022. febr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, nekem a Sailor Moon 11 évesen volt az első olyan anime, ami a jelenben játszódik, és a szereplői nagyjából velem egyidősek, így nagyon megfogott. Egyik barátomnak meg az Inu Yasha (német csatornán), azóta is elkötelezett fan.
2022. febr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Sword art online (harcos,romantikus)

Ao haru ride (romantikus)

Hellsing (vàmpíros,régebbi)

Devils line (vámpíros)

Given (fiuxfiu)

My little monster (romantikus)

Horimiya (rom.)

Bungou stray dogs(harcos,comedy)

2022. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Steins; gate
2022. febr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!