Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik az az anime karakter,...

Melyik az az anime karakter, akivel szimpatizálsz, rokonszenvezel vagy csak szeretnéd a képességeit, külsejét, stílusat, jellemét, szoval szívesen lennél ő maga is akár, annyira király karakter?(Anime címmel, ha valaki nem ismerné a karaktert.)

Figyelt kérdés

2022. febr. 12. 07:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Kinőttem már az ilyen hülyeségekből.
2022. febr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Trunks a Dragon Ball-ból.
2022. febr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Kakashi a Naruto-ból.
2022. febr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Shi Seiran a Saiunkoku Monogataribol
2022. febr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Régen nagyon szimpi volt Sailor Moon, szívesen lettem volna az ő helyében.
2022. febr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Szívesen lennék Kurasaki Ichigo de sajna lány vagyok. T-T

(na mindegy XD)


A Bleach-ből van.

2022. febr. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Thunderfairy ***** válasza:
86%
Én már elképzeltem magam anime formában is. Név: Hydra. Képesség: Pyrokynézis és egyéb manipulációi a tűz ellemének.
2022. febr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Asaka Rei-Oniisama e...

Nem szívesen lennék a helyében, mert elég szomorú a háttértörténete, de szívesen néznék ki hasonlóan, mint ő és számomra nagyon szimpatikus, rokonszenves, ennyire még egy karakter érzéseit se tudtam átérezni.

2022. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ikoma az Iron Fortress-böl vagy eredeti nevén.

Koutetsujou no Kabaneri

2022. febr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Koutetsujou no Kabaneriből Amatori Biba. Ő volt az egyetlen tökös karakter, kár hogy olyan piti célt adtak neki az írók. Érdekesen alakulhatott volna: ő nem csak lapított várva a nagy semmire, vagy öngyilkosságra kényszerítve másokat, az ereje, elszántsága meglett volna változtatni egy elcseszett világon, és gyomra is volt hozzá hogy bemocskolja a kezét ha kell: nem játszotta a jófiút. De ő a legnagyobb csalódásom is, hogy egy ilyen karaktert így elcsesztek, amikor feladta a szánalmas faterja halála után, pedig zseniális volt ahogy kicsinálta. Simán a tutyimutyi, semmitérő vezetők helyébe léphetett volna.
2022. febr. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!