Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi történt a naratuban a nagy...

Mi történt a naratuban a nagy ninja háborúban? Ott hagytam abba mikor elkezdődött a háború. Nem akarom tovább nézni, mi a folytatás?

Figyelt kérdés
Már 1 és fél éve hogy nem nézem, jöhet spoiler meg minden, köszi

2022. febr. 24. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálom minél rövidebben összefoglalni! Ugye az 5 nagy nemzet és az akatsuki/feltámasztott híres shinobik mellett egy fehér zetsu hadsereg ellen harcoltak. Kabuto volt a feltámasztottak “vezetője” ő irányította őket a rejtekhelyéről. Narutot elkülönítették az elején egy szigeten, mivel arról szól a háború hogy a meg maradt két jinchuuriki-t (naruto, killer B) megvédjék, így naruto semmit sem tudott a háborúról, de ez alatt naruto sikeresen elsajátította a bijuu formát. Ahoz hogy ezt megszerezze kicsit harcolnia kellett kuramával(9farkúval). Időközbe természetesen tudomást szerzett a háborúról és elindult harcolni. sok veszteségekkel sikerült leverniük a feltámasztott shinobikat. Ebben közreműködött itachi is aki szintén feltámasztott volt. Itachi volt az egyetlen aki szabad akarattal rendelkezett, megtörte kabuto edo tensei jutsuját és nem sokkal később elment hogy meg keresse kabutot. Persze sasuke észrevette itachit ezért vele ment és legyőzték kabutot az izanami képességgel, így itachi feltudta oldani az edo tenseit. Sasuke vissza hozta orochimarut és elhatározta hogy felélesztik a volt konohai kagékat, hogy meg tudja mit jelent a falu és a klán. Miután meghallgatta őket eldönti hogy megvédi a falut és a shinobi világot. Végül megy a végsőnek hitt csata, uchiha madara és uchiha obito (akatsukiból a narancssárga maszkos) ellen meg a 10farkúval (juubi). Itt naruto már össze barátkozott kuramával és persze az össze bijuu-val. Neji-t sajnos megölték mikor megvédte narutot és hinatát. Obitot sikeresen legyőzték és végül madara maradt. Sasuke felébresztette bal szemére a rinnegan-t, naruto pedig rikudou senjutsuját. Madara Bábként használta obitot a céljaira, de madarát is bábként használta fekete zetsu, aki ezzel feltámaszthatta kaguyát, a (chakra annyát/az első jutsu használót). Nagy nehézséggel őt is legyőzték (sakura/naruto/sasuke/kakashi/obito) így sikerült meg menteni a shinobi világot. Miután sasuke és naruto megküzdöttek egymással, mivel sasuke meg akarta ölni az össze kagét és a bijuu-kat, hogy ő maradjon egyedüli kage, és forradalmat indítson. Döntetlennel végződik és sasuke megbékél és újra minden happy. A végén pedig megházasodik hinata és naruto…. Sok részlétet kihagytam de az már egy kész regény lenne és próbáltam a lényeget inkább leírni, de így se lett olyan rövid mint ahogy gondoltam! :D
2022. febr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Miért vagy kiváncsi ha nem akarod nézni?! Érdemes nézni mert nagyon jó sőt a legjobb nagy harc fejezet
2022. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
sokan meghaltak, megtobben tuleltek. aztan vege lett
2022. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1 nagyon szépen köszönöm a válaszod! :)

Azért voltam kíváncsi rá mert mikor néztem nagyon megkedveltem, meg fogom nézni a jeleneteket youtubeon

2022. febr. 24. 20:02
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
4 a jelenetek a youtubon sok dolog kivan vágva... miért nem bírod megnézni? vagy akkor miért akarod csak a jeleneteket megnézni? te valami aspergeres vagy?
2022. febr. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen szerintem aspergeres vagyok kicsit, de ezt te honnan tudod?

Nem bírom végig nézni az egész ninja háborút, de lehet hogy az érdekes részeket és az utolsó részeket végig nézem magyar felirattal

2022. febr. 25. 00:36
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Lusta disznó vagy, nem érdemled meg, hogy tudd! :D
2022. febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te nem aspergeres vagy, olyan meg nem létezik, hogy 'kicsit aspergeres' valaki. Max. ezzel próbálsz takarózni, mert már a háború elején elvesztetted a fonalat. A stratégiai megbeszélések és az azokat követő események kifogtak a logikai készséged maximumán. Nem szégyen az, csak ne hazudj. Az szégyen!

Az események bonyolultak, szövevényesek, sok ponton kapcsolódnak egymáshoz, és ehhez jönnek még a háttértörténetek, szóval érthető, ha valaki nem tudja követni a lényeget.

Csatajeleneteket nézni persze attól még szabad, de a történetet és a lényeget nem fogod megtalálni bennük. Csak összevagdosott jutsuk.

2022. febr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értettem majdnem mindent, csak bele gondoltam hogy 200 részen át azt kell néznem hogy össze-vissza harcol mindenki mindenkivel, és elment a kedvem az egésztől.
2022. febr. 26. 14:01
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Így csak 7 óra amúgy.

2022. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!