Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fate stay night filmeket...

Zeusz123 kérdése:

Fate stay night filmeket mikor kell megnéznem?

Figyelt kérdés
Gondolom a filmek kapcsolódnak a storyhoz csak nemtudom hogy mikor nézzem neg öket elötte utána vagy közben.

2022. márc. 6. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:

A Fate/stay night alapvetően egy játék (pontosabban visual novel) alapján lett adaptálva.

Na most ennek a játéknak több (3) lehetséges történetszála van, és az animeadaptációk ezeket a külön szálakat valósítják meg. Ez a 3 szál a 2006-os Fate/stay night, a Fate/stay night Unlimited Blade Works illetve a Fate/stay night Heaven's Feel filmek.

Az előbb felsorolt hármat papíron mindegy milyen sorrendben nézed, de én személyesen azt ajánlom, hogy abban a sorrendben nézd, ahogy írtam.


UI: Elnézést, ha valamit pontatlanul, vagy helytelenül írtam, a Fate franchiseba bele lehet kavarodni :D

2022. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!