Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hány animét nézel egyszerre...

Hány animét nézel egyszerre jelenleg és ezek közül van-e aktuális kedvenced, ha igen melyik és miért?

Figyelt kérdés

2022. márc. 15. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én általában egyszerre csak 1 animét szoktam nézni.

Viszont most kettő olyat nézek, amit elég nehéz követni és megérteni, szóval eléggé kiléptem a komfortzónámból. 😅


Az egyik a Shingeki no Kyojin - Attack on Titan,

a másik a Shin Sekai Yori - From the new world.


Egyik sem vált a kedvencemmé. Van még esélyük szépíteni, de az örökös kedvencem a Fullmetal Alchemist Brotherhood marad. 😍


Mondjuk szerintem az AoT érdekesebb, mint a From the new world.

2022. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

#1

A Shinsekai yori nem fog szépíteni, ezt így elöljáróban megjegyezném. :D (Az AoT meg attól függ, hol tartasz benne.)

2022. márc. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint teljesen szétszórom magam, ha animesorikról van szó. Van, amikor évekkel ezelőtt félbehagyott sorit veszek elő. Rengeteget hagyok nyitva, és nem elsősorban az újdonság varázsa miatt, h más soriba is belekóstoljak (bár ez is szempont számomra), hanem elsősorban mert vagy egy picit ráúnok valamire, vagy a dinamizmus, változatosság miatt nézek "szimultán" rengeteg animét.


A rengeteg alatt mit is értek... nos, ez változó... ha nem számolom bele azokat, amelyeket félbehagytam bár, de nem zárom ki, hogy a jövőben folytassam, akkor is jelenleg például kb husz/harminc sorozat, amelyekre jobban fókuszálok, és többnyire növekszik a számuk.


Nem beszélve,hoyg szeretek újranézni is olykor, régen végignézetteket, már amelyeket.


Hogy a még végig nem nézettekből melyek jelenleg a számomra fontosabbak, például (nemrég említettem is itt némelyiket) :


mm! (mazoista ecchi);

higurashi (elvont, véres);

arakawa under the bridge (abszurd humor);

furi kuri "progress", valamint az "alter", de ezek egyelőre nem igazán tetszenek, csak a klasszikus, hísz éves furi kuri miatt vagyok kíváncsi rájuk;

non non biyori (ez egy egyszerű moe sori);

acchi kocchi (szintén);

inuyashiki (transzhumanizmus, slice of life);

spawn (amcsi-korea-japan kopropdukciós, most kezdtem bele nemrég, nem rossz);

mushishi - a végtelenített sorik nem az esetem, de mivel egymástól független részekből áll, olykor nézek egy-egy részt, mostanság félévente 2-3-at;

doukyonin wa hiza (macsek + egy enyhe autista / szocfób fiú története);

Durarara - szerintem legalább egy éve nemfoglalkoztam vele, de majd folytatom, hangulatos slice of life, utcai bandázás, jó arcok, plusz emberkereskedő maffia, stb;

grisaia no rakuen (akció, lélektani, drámai, katonaélet, "hárem" katona nőkből);

mistudomoe (agresszív kisiskolások a tanárbács ellen, egyben vígjáték);


Csak kiragadtam párat.


Valamint legnagyobb meglepetésemre megint elkezdtem nézni az Inuyasha-t, amit korábban gagyinak éreztem benyomásra (bár nem könyveltem el), de most második nekifutásra egész jó kis laza animécske, bár szerintem nem fogom végignézni, nem vonzanak a megasorik.


Az újranézésre szántakból pl.:

no.6

k

2022. márc. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Travis83 válasza:
100%

Most csak egyet nézek, One Piece. Van néhány kedvencem, de ez viszi a pálmát, s nem csupán, mint a legjobb anime, hanem, mint úgy összeségében a legjobb sorozat. (számomra)


A másik aminek már nagyon várom a harmadik évadját, az a Onepunchman.

2022. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén a One piecet nézem, mellette általában yaoikat nézek, nemrég néztem mellette a Dakaichit, Love staget, Junjou romanticát. 😁
2022. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!