Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Honnan szerezhetnék?

Honnan szerezhetnék?

Figyelt kérdés
Egyik barátommal nagy animefanok vagyunk, láttam már oldalakat, ahol animehösök katanáit árulják, pl Ichigoét a Bleachböl kiélezve is meglehet vennina ReplikaShop bol tudomásom szerint.Nos, nekem Rengoku kardja kellene kiélezettben,a DemonSlayerböl.Van bárkinek ötlete, honnan lehetne megrendelni?

2022. márc. 16. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én aliexpresszen láttam.
2022. márc. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De vajon kiélezettet?
2022. márc. 16. 20:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Minek neked a kiélezett? Nem látod a pengén, ha meg simogatni akarod akkor ráb*szol ha meg van élezve.
2022. márc. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

#3

Jaj, de hülye vagy. Egyértelmű hogy a házából akarja elűzni a hollow-kat.

2022. márc. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Basszus erre nem is gondoltam 😄
2022. márc. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt szeretem a gyakorikérdéekben, hogy a válaszok 50%-a sosem a kérdésre vonatkozik, no de igen, nekem kiélezettbe kellene és am azzal inkább démonokat üzne a barátom akinek megvenném.
2022. márc. 17. 11:06
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6

Hát milyen választ szeretnél? Azt gondolod, hogy az emberek fejből mondanak 15 store-t, ahol éles (!) replikákat csinálnak? Még CS:GO késekből is nagyon nehéz Mo-ra éles replikát szerezni, pedig ott nem is egy 60-70 centis pengéről van szó.


Továbbá felteszem, hogy te is valamennyire próbáltál utánanézni, akkor szerinted innen másik, akik még nem is gondolkodtak, hogy szeretnének egy katanát, azok mennyire fognak tudni segíteni?


Egyébként Mo.-on van egy csávó, aki készít rendelésre katanákat. Gondolom, ha adsz neki pár milliót, akkor lehet neked is megcsinálja.

2022. márc. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Szervusz!


Láng penge...

Élezettet szerintem nem fogsz találni.

Dl

De ki tudod éleztetni.

Egy két embert biztos ismersz aki legalább konyhakést élez...gondolom.

Ezek a replika..mintás pengék sérülékenyek.

Egy szaki biztos meg tudja élezni úgy, hogy nem bántja túlságosan a penge mintát.


Én ezzel a vonalon gondolkoznék.

2022. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Thunderfairy ***** válasza:
31%
Mire mennél a kiélezet disztárgyal. MARHA.
2022. márc. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De mi a közöd hozzá, mondd már el?
2022. márc. 19. 00:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!