Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Jelenleg mely animét/animéket...

Jelenleg mely animét/animéket érdemes nézni szerinted es miért?

Figyelt kérdés

2022. márc. 19. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vanitas no carte-mert jó

Demon slayer-mert jó

Jujutsu kaisen-mert jó

2022. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
1 a jujutsu még nem jött ki
2022. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És? Attól még lehet nézni, amúgy angolul már kijött a film szóval magyarul is mindjárt
2022. márc. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
2-es wtf? A sorozat már kijött, azt nézheti, nem vágom miről beszélsz, remélhetőleg a film is kijön hamar magyar felirattal, de az is kint van már csak más országokban.
2022. márc. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

One piece: Mert érdekes a világ felépítés, a történet sok meglepetést tartogat, ezért ne is taszítson az alapvetően bolondozós stílusa.


Tate no yuusha no nariagari: Az első opening zene miatt.


Ultraman: Mert a szuperhős tematikát jól keveri az animés stílúsokkal.

2022. márc. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4 a második évadra értettem mert tervben van...

3 igen akkor kb a többi 20 másik animét is fel lehetne sorolni


a kérdés a jelenleg volt azaz szezonos illetve új animékre értette a kérdező

2022. márc. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Demon Slayer, nekem ugyanazt a színvonalat hozta.


Platinum End, nekem nagyon tetszett ugyanis egész depresszív és erkölcsi kérdéseket vet fel, érdekes a történet és mint megtudtam a Death Note írója csinált ezt is, meg is látszik.


Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou, egy isekai anime, OP főhős és nem kell sokat gondolkozni/izgulni benne csak élvezni


Genjitsu Shugi Yuusha no Oukoku Saikenki, egy nem szokásos Isekai anime, még is izgalmas és szórakoztató egy anime, érdemes ránézni


Mushoku Tensei, nekem egyik kedvencem lett ugyanis a története megfogott, a főszereplővel együtt tudok érezni. Röviden egy 30-s srác meghal és egy Isekai világban reinkarnálódik. Elkezd rájönni hogy van varázsereje és elkezdi tesztelgetni mire képes, nézz bele szerintem mindenképpen.


Shield Hero, személyes kedvencem és nagyon ajánlom. Isekai anime viszont a főhősnek nem nyalják ki a seggét, elején el is árulják. Egy kisebb depresszívebb folyamaton megy át a főhős, Április 6.n jön a második évad.

2022. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!