Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit gondolsz erről? A régebbi...

Mit gondolsz erről? A régebbi animéknek még van mondanivalója, a mostaniak meg csak fanszerviz meg látvány, gyenge, sablonos unalmas történetekkel, robot, egyéniség nélküli karakterekkel?

Figyelt kérdés

2022. márc. 28. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is bejőnek a régi animék de viszontt jó látní hogy egy kedvenc műfajú animémet újból megcsinálják csak más karakterekkel és szinkron hangal. Ja és viszont nem tudom hogy vagy vele de én nem nagyon rajongók a varázs jelenetekért.
2022. márc. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
és még a kinézetük is uyganaz csak más névvel.
2022. márc. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a karakterek. ugyanúgy néznek ki. mintha csak copy pasttel kimásolnák a kinézetet , új név új helyzet és kész is az új sztori
2022. márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Ha jobban otthon lennél a régi animékben, akkor nem ezt mondanád. Az átlag ember a régi animék közül azokat ismeri, amik maguknak nevet csináltak, mert olyan jók, de akkor is simán volt 1-1 season 20 anime legalább és a másik 19-et nem ismered.

És azokra ugyanúgy el tudod mondani, hogy milyen unalmas vagy ötlettelen.


Ahogy most is egyébként lehet találni egyedi és érdekes animéket. Mondjuk nem ritka, hogy az egyedieket lepontozzák így nem terjed el annyira. Jó pár ilyen volt az elmúlt évekből.

2022. márc. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hintalow ***** válasza:
76%

Fentebb jól ìrták, a règebbi animèknèl (amúgy mit èrtünk règi alatt? 10/20/30 èvvel ezelőtt?)

is jutott minden jó sorozatra minimum 5 ötlettelen kopipèszt, max kevesebb infó jutott el róluk az emberhez. 🙂

2022. márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!