Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak szerintem néznek ki...

Csak szerintem néznek ki borzalmasan ezek az új tipusú, CGI animék?

Figyelt kérdés

Pl ez egy idei:

[link]


A régi, rajzolt animék sokkal szebbek voltak



2022. márc. 30. 01:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Én azért borzalmasnak nem nevezném, inkább az eddigiekhez képest szokatlannak. Viszont még eléggé kiforratlannak tűnik nekem ez a technika.
2022. márc. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

CGIből kevés jót lát az ember

Shinigami Bocchan to Kuro Maid vagy a Beastars-t tudnám említeni, amiben nem volt zavaró a CGI


teljesen más hatása van a CGI animének, ezért nem szeretném, hogy nagyon elterjedne

2022. márc. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

A CGI olcsóbb, mint a sima rajz. Általában ezért használják.

Szóval egy olyan animétől, aminél még a kinézetre sincs elég pénz, miért vársz magas szintű kidolgozottságot?

2022. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
nekem is néha túlságosan csiricsáré, mondjuk egy harcjelenetnél értem, meg láttam olyan megoldásokat, amik kifejezetten acidra sikerültek a CGI használatával, pl. a tokyo ghoulban meg a hellsing ultimateben tetszett hogy ennyire pörög meg villog, de az indokolatlan CGI-tól még a fejem is megfájdul :X amúgy a régebbi animék stílusát én is jobban bírom, azokat is amire mások már azt mondanák h gagyi :D
2022. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nem feltétlenül olcsóbb, viszont nagyon sok időt meg tud spórolni.

2022. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De jóval élvezhetetlenebb is lesz és kevesebben fogják nézni.
2022. márc. 30. 21:46
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Igaz. Ha ez megnyugtat, akkor a közeljövőben szerintem nem igazán lehet arra számítani, hogy több CG anime lesz, mint digitálisan rajzolt. Még akár abban is merek reménykedni, hogy idővel egyre több lesz a magasan stilizált szezonális mű.
2022. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szerintem pont hogy egyre inkább ez lesz a trend.

Az egyik kedvenc animémnek is idén jön új évada, annak is ilyen CGI-s kinézete lesz. Pedig mennyivel élvezhetőbb volt a 2013-as grafika.. És az újak egyre inkább ilyenek.

2022. márc. 31. 02:53
 9/13 anonim ***** válasza:
a hogy a gyakoris nem nézi attól még a többség fogja.
2022. márc. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A youtube linkedet most nem tudom megnézni, viszont eszembe jutott, hogy nemrég láttam egy idei, űrhajós scifit, kicsit erőltetettnek hat számomdra a cgi-je, de nem vészes.


Viszont annak ellenére, hogy a középkori fantasy jellegű harcos animéket, témákat nem kedvelem, mégis kivételesen egész jónak tűnt számomra a Berserk mozi, az első két moziját láttam. Na, az erősen 3d CGI, de az élvezhető fajtából. Viszont az már van jónéhány éves.

2022. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!