Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek a Sasaki...

Mi a véleményetek a Sasaki and Miyano c. animéről?

Figyelt kérdés

2022. márc. 31. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legjobb bl amit eddig láttam pedig fujoshi vagyok,rengeteget láttam. Érzelmes,aranyos és semmi "durvulás" ha valakit esetleg zavarnak benne az ilyen jelenetek. Végig éreztem azt a tipikus pillangó a gyomorban érzést. Ráadásul elég életszerű benne a vívódás. Ja és nekem minden szereplő kedves és szimpi,ez ritka egy animében. Remélem lesz legalább ova,vagy 2.évad mert a manga sokkal hosszabb és az animéből kihagyták a mellékszálakat.
2022. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen imádom! Valami borzasztó egy aranyos anime. A szereplőket is mondhatom, hogy kivétel nélkül szeretem. Az egyetlen "bajom" vele, de igazából nem nevezném bajnak sem, annyi hogy naaagyon elhúzták azt hogy történjen köztük végre valami. De kell ilyen anime is, legalább nem az a tipik 2 perce ismerjük egymást de már ki tudja miket csináltunk fajta. :D A mellék párjaink is aranyosak voltak. :3 És én is nagyon reménykedem a folytatásban!
2022. ápr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Aranyos, de nagyon statikus, keveset tudunk meg a mellékszereplőkről, és lassú a történetvezetés. Egyszer mindenképpen érdemes megnézni, de nem hiszem, hogy előveszem mégegyszer valaha.
2022. ápr. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont azért életszerű,mert lassú.

SPOILER!!



Azért egy tini fiúnak,akinek még barátnő se volt megbékélni azzal,hogy egyrészt először szerelmes igazán,másrészt az pont egy fiú,kemény lehet. Főleg abban a sérülékeny korban. Nekem pont ezért tetszett. Ez nekem hihetőbb, mint amikor kb.szerelmet vall egy pasi a másiknak,az meg rögtön a karjaiba hull..azért a melegséget szerintem nem ilyen egyszerű felfogni/elfogadni. És Mya pont azért is cuki,mert komolyan vette,felelősségteljesen viselkedett,nem kapkodott.

2022. ápr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!