Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hárem anime?

Hárem anime?

Figyelt kérdés
Olyan kéne amiben sok fiú szerelmes ugyanabba a lányba.

2022. ápr. 11. 20:06
 1/4 anonim válasza:
100%
Diabolic Lovers esetleg.
2022. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amnesia. Sokkal jobb sztorija van szerintem mint a Diabolic Lovers-nek, és a főhősnő sem olyan nyomi.
2022. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Kinek mi. Nekem az Amnesia mint anime rém unalmas volt, azt se tudod mi van, a főszereplő alig szólal meg, olyan unalmas. Diabolic Lovers legalább nézhetőbb volt, és a fiú karakterek is jobban néznek ki, nem kell a háttér tudás, mert elmondja.
2022. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Amit te keresel az a reverse harem anime, van egy oldal ami mindent össze gyűjti:


[link]


Myanimelist-en is külön ki tudod keresni.

Nekem mondjuk a Diabolic Lovers-ről más sem jut eszembe csak, hogy fél percenként azt hallom, hogy b*tch - chan. Nekem pl szörnyű volt, nem bírtam 2 résznél tovább. Irritáló karakterek.

2022. ápr. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!