Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A hunter x hunter 1999 és...

A hunter x hunter 1999 és 2011 között van különbség?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy mennyire dicsérik a 99-est, ezért úgy gondoltam elkezdem, viszont láttam, hogy a 2011-es több részből áll, mint a régi. ez miért van? a régiből kimaradtak jelenetek?

a 2011-est már elkezdtem egyszer 50 valamennyinél járok, megéri inkább azt végig nézni előbb, és aztán elkezdeni a régit?



2022. ápr. 15. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a 2011es az egy remake, és igen jobban megéri nézni a 2011est, egyrészt mivel a régi nem fejeződik be, egy darabig vitte a mangát mivel sok feldolgozást ova-ként vagy movieként kapta meg, ha jól emlékszem a greed island történetig vitték a régit (vagy még addig se) , másodszor a 2011es verziónak nagyon szép kidolgozott rajzolása van, szóval nyugodtan kihagyhatod a régit és csak az újat nézed meg
2022. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oh, értem köszönöm! Szerintem mindenképpen majd megnézem azt is:).
2022. ápr. 16. 07:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A 2011-es jobb, de ha azt befejezted, és még szívesen néznél HxH-t, az 1999-eset is érdemes megnézni.

Én mindkettőt láttam, és tetszett a régi is.

2022. ápr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!