Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések! Volt már olyan...

Animések! Volt már olyan anime, aminek a nézése közben az alábbi érzés, gondolat tört elő benned? Ha igen melyik animénél és kinek a karakterénél?

Figyelt kérdés
Nézed az adott animét és rácsodálkozol példaul fiúként/ férfiként, hogy ennek a -példa kedvéért - mahou shoujo (vagy barmilyen ellentétes nemű) karakternek milyen szép ruhája van, milyen aranyos, milyen nagy hatalma van és úgy lennél akár csak egy napra is ő testében, megtapasztalni az ellenkező nem testeben ezt a szépséget, bájt, hatalmat. Nyílván lányként/ nőként hasonló a szituáció, csak ebben az esetben valamelyik fiú/ ferfi karakterbe bújnál szívesen a bőrébe, testébe. Ezt teljesen heteroként értve. Szóval egy kis csodálat, vonzalom, kis irigység egy ellentetes nemű karakter irányába, vágy, hogy megtapasztalhasd ideiglenesen milyen a testében lenni, eggyé válni vele, Ő lehess, minden bájával és erejével, hatalmával, heteroként. Akár csak a poén kedvéért is.

2022. ápr. 23. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Sose gondoltam ilyenre, pedig nem vagyok hetero (mondjuk azt se tudom, mi köze van ennek a szexuális orientációhoz, a nemi identitással előbb össze tudom kötni a kérdést).
2022. ápr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem, soha.
2022. ápr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a Slayers karakterei ilyenek voltak, de nem a kinézet, hanem a hatalom miatt. Egészen érdekelt, mi mindent el tudnék érni akkora erővel.
2022. ápr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Igazából volt már, hogy szívesen lettem volna a főszereplő (fiú) helyébe. Szívesen megtapasztalnám milyen egy napra olyanná válni, mint az a fiú karakter aki a kedvencem. Szívesen átérezném azt az erőt, hatalmat és azt, hogy milyen abban a testben lenni.
2022. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előfordult már párszor velem ez az érzés..mondjuk én nem vagyok nagy animés, általában élőszereplős filmekben számomra szimpatikus ellenkező nemű (női) karakterek esetében volt az. Annyira szimpatikusak voltak, hogy kicsit szerettem volna ők lenni, megtapasztalni. Vagy idk XD
2022. ápr. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre vannak pl a gender bender (nem cserés / test cserés) animék, mint a Kokoro Connect, ahol pont nem a hatalom a lényeg, hanem a kiszolgáltatottság, hogy elvették a testét és másvalaki van benne, neki meg egy ellenétes nemű testében kell lennie, lemondva addigi képességeiről, kaphat helyettük másikat. Viszont teljesen random zajlik velük, már csak ezért is ksizolgáltatottak.


Én egyébként eléggé anyáskodó férfi vagyok, bár egyúttal sok oldalú. Jó nekem úgy, ahogy vagyok.


Hatalom? Nem igazán érdekel a hatalom, inkább a mellérendeltség és az igazságosság. Én arra vágyom, h mindenki jól járjon, velem együtt. Ha ehhez hatalom kell, akkor ám legyen, máskülönben betegesnek és gyerekesnek vélem a hatalomvágyat. A nők között is taszít az irányító típus.


Irányítsa csak mindenki saját magát megfelelő módon, na ahhoz kell igazán affinitás!

Mást csak akkor kellene irányítani, ha az a másik kiskorú, kiszolgáltatott, fogyatékkal élő, és olyankor is csak jó szándékból, vagy csapatmunka során a kevésbé hozzáértőket, akivel lehet más project-ben szerepet cseréléőni, amelyik másikban meg a másik ember a hozzáértőbb és az irányító.

Engem a hatékonyság és az igazságosság érdekel, nem a hatalom.

2022. ápr. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!