Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Alig ismert, de jó animék?...

Alig ismert, de jó animék? Leginkább sci-fi, misztikus, vígjáték, ecchi érdekel.

Figyelt kérdés

2022. máj. 1. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Emlékek (1995)
2022. máj. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Level E
2022. máj. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom melyik anime alig ismert. Amikor utoljára volt ilyen kérdés, hogy alig ismert animék xy témával, leírtam mindent amire azt hittem alig ismert, mert fb-n benne voltam 3 animés csoportban évekig, és egyszer sem láttam posztot egyikkel kapcsolatban sem, de még csak kommentet sem, erre itt gyakorin 0%-ig lepontoztak, mert hogy azokat elvileg "minenki" ismeri.
2022. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

- Eve no Jikan:

kiadták 100 perces anime mozi verzióban is, valamint 6 részre szedve teljesen ugyanazt. Elgondokodtató, hangulatos anime, szeretem nagyon. Scifi alapvetően.

- Hybrid Child (OVA, 4x20 perc.):

megható minisori. Emlékeim szeirnt lmbtq jellege is van, és asszem a részek különbözőnek hatnak és a végén áll össze a kép, de már alig emlékszem, régen láttam, de mitha misztikus/scifi jellegű volna.

- Planetarian, Chiisana Hoshi no Yume:

remek, megható minisorozat, scifi / slice of life. Kétszer is megnéztem már.

- Puni Puni Poemi:

rövid, két részes OVA, nem mondanám zseniálisnak, viszont aranyos, abszurd hangulatú, mint a klasszikus, ezredfordulós FLCL (azaz Furikuri), de azért a Furikurit jobban szeretem.


. . . A 3 órásnál hosszabbak közül:


- Fractale:

nem mondom, h kiváló alkotás, de elég jó, a vége felé kissé elborult. Összességében aranyos, kedves scifi / slice of life. Az egésznek a grafikája kissé a Psycho-Pass -ra emlékeztet, és hasonló a technikai környezete is, evvel a virtuálisan átszínezhető környezettel.

- Gunslinger Girl:

csak az első évadot ajánlom, kiváló alkotás, közepesen ismert animesorozat, 16+, kontrasztos a hangulata, nem árt erősebb idegzet hozzá, bár nem vészes. Lélektani akció-scifi.

- Dears:

Scifi vígjáték ecchi, bár ez talán ismert valamelyest.


. . . TALÁN MÉG megemlítem, az általad sorolt műfajoknak nem felel meg, viszont kevéssé ismert és jó animemozi:


- "Arashi no yoru ni" anime mozi, a 2D változat!

(nem a 3d-s sorozat!) Ez, bizonyos értelemben a prototípusa a sokkal később megjelent Beastars 1 és 2 évados anime sorozatoknak.

2022. máj. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

BSD

Koroshi ai

Yuukoku no moriarty

2022. máj. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!