Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Black Butler animének hány...

A Black Butler animének hány évada van pillanatnyilag?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem az animét, és én személy szerint, ha animéről van szó, szeretem az összes epizódot előre gyorsan letölteni, mert akkor meg van nekem, bármikor nézhetem és könnyen megtalálom a saját mappáim között. (Na ez jó hosszú mondat lett.)

A lényeg hogy a 3. évadot sehol nem találom, valahol azt olvastam hogy van, máshol azt hogy nincs, úgyhogy ezen a ponton a létezésében sem vagyok biztos.

Örülnék ha valaki ki tudna segíteni, tényleg nem értem hogy akkor ezzel most mi is a helyzet.



2022. máj. 4. 02:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan 2 évad van, az első félig-meddig kánon, a második egyáltalán nem. 3. évad alatt szerintem a Book of Circust értik egyesek, az 10 részes, és annak ellenére, hogy jóval a 2. évad után jött ki, nem a folytatása annak, hanem valahol az 1. évad cselekményének a közepén játszódik (ahogyan a Book of Murder és a Book of the Atlantic is), és teljes mértékben mangahű.

[link]

Remélem, nagyjából érthető voltam.

2022. máj. 4. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, így már érthető.
2022. máj. 4. 13:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen.

Azt még hozzátenném jó tanács gyanánt, hogy ha az 1. évad bejön, akkor a Bookokat mindenképp nézd meg, történet szempontjából (grafikát tekintve is, de az értelemszerű) azok a legszínvonalasabbak. A 2. évad megosztó, de az általános konszenzus szerint gyengébb, mint minden más, ami Kuroshitsuji, szóval ha valamit esetleg kihagysz, akkor az legyen az.

2022. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!