Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Eltudná valaki magyarázni a...

LordMcDonnald kérdése:

Eltudná valaki magyarázni a Fate/Stay Night Heaven's Feel harmadik filmjének a végét?

Figyelt kérdés
Már láttam a deen-es Stay Night-ot és ubw-t, a ufotable-os Zero-t illetve az Unlimited Blade Works mindkét évadát. Most pedig a Heaven's Feel-t. Nem éreztem úgy, hogy teljesen értelmezhetetlen lett volna a vége számomra, egészen addig amíg nem hallottam arról, hogy tele van szimbolikával és utalásokkal az univerzumba tartozó többi alkotásra. Eltudná valaki magyarázni nekem ezeket a dolgokat?

#night #Feel #Fate #Heaven's
2022. máj. 9. 20:27
 1/3 A kérdező kommentje:
I see. Senki nem néz fate-et rajtam kívül...
2022. máj. 10. 20:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mást sem nézek Fate-en kívül, de a Heaven's Feel-hez még nem nyúltam hozzá, be akarom előtte fejezni a teljes Visual Novel-t.
2022. máj. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Robbantós Ririka ***** válasza:

Röviden, mert elképesztően hatalmas lore-ja van, ami jelentősen összefonódik a vallási képzetekkel, de minimális spoilerrel:


Shirou pedig belehal a szerzett sebeibe és a kimerültségbe, a teste megsemmisül a Grállal együtt. Illya pedig ugye ott volt, ő pedig a Grált létrehozó őse nyomán született homunkulusz, aki rendelkezik minden emlékkel és tudással az őseitől, a Harmadik Mágia ereje révén meg tudja tartani Shirou lelkét egy apró fizikai tárgy formájában.


Rider, Rin és Sakura felkeresik Touko Aozakit (a Kara no Kyoukaiból egyeseknek ismerős lehet, ugyanaz a világ), kapnak egy bábut, amibe bele tudják zárni Shirou lelkét, és az felvette a lélek alakját, így gyakorlatilag vissza tudták hozni az életbe. Igaz, kellett neki a felépülés, és Sakura látja el varázserővel, hogy ez így is maradjon. Nem a tökéletes "biztonsági mentés" az emberről, de róla nekik éppen elég volt.

2022. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!