Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olyan anime, amiben 18 éves a...

Olyan anime, amiben 18 éves a főszereplő? 😅

Figyelt kérdés
Lehet kozepsulis is, csak NE harem legyen 👀 És ne Isekai.

2022. máj. 10. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Steins;Gate 😀

Mondjuk nem tudom, az a szemedben háremnek minősül(ne)-e, ez az oldala a 0-ban jön elő inkább, de szerintem még tűréshatáron belül van, nem szerelmi nyolcvanszög áll a történet középpontjában.

2022. máj. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerelmi nyolcvanszög XDDD 🤣🤣🤣🤣 Amúgy köszii 😅
2022. máj. 10. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kuragehime. Tsukimi kapcsán elfelejtettem, hogy 18, vagy 20 éves, de a kettő közül az egyik, ez biztos. Viszonylag könnyedebb slice of life.


Esetleg még ilyen jellegű:


kokoro connect + kokoro connect michi random:

3 lány és 2 fiú a főszereplők, nem rémlik, hogy a pontos életkoruk kiderülne, de 16-18 közöttiek lehetnek, mindenképp nagykamaszok.

Fajsúlyos anime, érettebb lélekkel javaslom megnézni, inkább 16 éves kor felett, vagy jobb felnőttként, máskülönben csak a felszíne fog átmenni.

Komor hangulatú és erősen lélektani. Slice of life, egy kevés paranormális jelenséggel kombinálva mint gondolatolvasás és testcsere (gender bender).

2022. máj. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy 99%-ban biztos vagyok benne, hogy a Kokoro Connect szereplői 16 évesek (van emlékem arról, hogy ez elhangzik, de végül is engem is becsaphat az agyam), ettől függetlenül jónak jó, szóval megnézheted, ha nem zavar ez az eltérés. Az első egy-két része nem baj, ha nem fog meg, annyi alapján én se hittem volna, hogy különösebben tetszeni fog, de aztán mégis.
2022. máj. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Mivel műfajt nem írtál (csak hogy ne hárem, meg isekai) nem tudom, hogy tetszeni fog, vagy nem, de a főszereplő(k) nagyjából 18 éves(ek):

Gakkougurashi (végzősök a szereplői, kivéve Miki aki egy évvel fiatalabb, szóval 16-18 évesek a szereplői)- cuki lányok cuki dolgokat csinálnak, meg egy zombi-apokalipszist próbálnak túlélni.

Kageki Shoujo (15-19 évesek a fontosabb szereplői)-Csak női musical-színház felkészítő iskolájának a diákjai vannak főszerepben. Figyelmeztetés: van benne szexuális zaklatás és étkezési zavarok, mindenki ennek tudatában nézze.

Blue Period- (végzős főszereplő) a főszereplő fiú egy művészeti szakra szeretne bekerülni és arra készül.

Asagao to Kase-san (végzős főszereplők) leszbikus-romantikus anime-film (szerintem) a leszbikus kategória legjobbja

Maria-sama ga miteru (15-18 évesek a fontosabb szereplők)-aranyos lányiskola egy kis drámával és leszbikussággal

Oniisama e... (15-18 éves főszereplők) lányiskola tele drámával, öngyilkossági kísérlettel, gyógyszerfüggőséggel, iskolai zaklatással és még sok mással.

2022. máj. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Többségük szerintem kb. annyi körül van.
2022. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!